Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 37 nga 37

Teme: Art me fruta

 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i fcbesia
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Prishtinė-Shqipėri Etnike
  Mosha
  33
  Postime
  1,418
  Forca e Rrespektit
  51

  Thumbs up Art me fruta

  Konsideroj se keto foto flasin shume me shume sesa fjalet,sepse te realizosh keto gjera fantastike(sipas mendimit tim)eshte ART.  Heren e fundit u redaktua nga E3; 08-12-2013 ne 19:24.


  Unė dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn,tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja!


 2. #31
  Dwell in possibility fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  3,682
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1116

  Titulli: Ky eshte arti i vertete...

   

 3. #32
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,799
  Forca e Rrespektit
  4033

  Titulli: Ky eshte arti i vertete...
  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 4. #33
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,118
  Forca e Rrespektit
  1953

  Titulli: Ky eshte arti i vertete...

  Ky po qe qenka art me vete Shum te bukura kto qe pash ktu..
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 5. #34
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,799
  Forca e Rrespektit
  4033

  Titulli: Ky eshte arti i vertete...
  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 6. #35
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3041

  Titulli: Art me fruta  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 7. #36
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,360
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  668   

 8. #37
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,470
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4469
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Dieta anticelulit: Njė kilogram fruta nė ditė
  Nga Sweetie ne forum Mjekėsia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2013, 09:39
 2. Muffin me pana dhe fruta pyllii
  Nga L0v3rM4n ne forum Kuzhina Shqipėtare
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-07-2013, 13:08
 3. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 14:30

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •