Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5555

  Tė ardhmen e fėmijėve mund ta tregojnė klasat e kėrcimit dhe jo tė shkencės


  Shkollat janė duke i mėsuar fėmijėt tė sillen si robot. Nė njė mbrėmje bamirėsie Dukesha e Kembrixhit ka thėnė se Prince George ėshtė duke ndjekur klasa kėrcimi dhe kjo ka njė arsye shumė tė veēantė. Dukesha ka takuar njė Michael Wamaya, i cili ėshtė njė balerin mjaft i njohur. Ai ka qenė nė top 10 finalistėt pėr ēmimin global tė mėsuesit.

  Wamaya ka thėnė: “Kur ju bėni teatėr fizik mėsoni si tė kontrolloni peshėn tuaj. Kėto janė aftėsitė themelore qė njerėzit nė jetėn e pėrditshme priren ti kontrollojnė. Njerėzit duhet tė mėsojnė tė punojnė si grup qė nė fėmijėri. E ardhmja nuk ėshtė shumė e sigurt qė prej revolucionit teknologjik, por fėmijėt duhet tė heqin dorė nga Iphone dhe tė merren me gjėra parėsore”.

  Artet janė shumė tė rėndėsishme sepse ndriēojnė jetėn e ēdo njeriu. Kanė nevojė pėr aftėsitė qė tė mėsojnė tė kalojnė me sukses sfidat e mėdha gjatė jetės sė tyre./Blitz.al/
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,100
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe une i mbeshtes...kudo femije me tel ne dore qe prinderit te pijne kafen rehat.
  Aktivitet sportive apo kulturore pervec se e zhdervjellesojne femijen i shkarkojne energjite e teperta por i bejne edhe social!
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •