Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 9 nga 9
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  deshira per tu be @ admin

  Pershendetje doja te behesha pjese e stafit fajtori ne dhomen shqiperia.
  Nick im ne chat esht smarttt, jam nga Maqedonia.
  Falemderit.
  Heren e fundit u redaktua nga chatoshqip; 28-04-2017 ne 02:32. Arsyja: permirsim
   

 2. #2
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Smart ti e merito se je user aktiv dhe jo abuzus
  Shpresojm qe sa me shpejt te jesh pjes e stafit.
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Ka akoma te mbijetuar te chati?

  Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
  I walk slowly, but I never walk backward

 4. #4
  fv Avatari i Premium
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  London City
  Mosha
  32
  Postime
  33
  Forca e Rrespektit
  0
  Aver ka ka si ska
  :flamuri: Welcome In My Heart !!

 5. #5
  jepi mer cunit passwordin tend si ben dhe ti
   

 6. #6
  Kerkesa po shqyrtohet nga stafi Sop...
  Seshpejti do lajmeroheni me nje pergjigje perfundimtare.
   

 7. #7
  NickServ- Nick smartt isn't registered.
  NickServ- Nick smarttt isn't registered.
  Me vjen keq duhet te keni nickname te regjistruar per te bere kerkese per aop.
   

 8. #8
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ka akoma te mbijetuar te chati?

  Do e marrim parasyshe kerkesen ne momentin e pare te mundshem.
  Dale se kam qef te ta shpjegoj

  Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
  E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy
   

 9. #9
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  Dale se kam qef te ta shpjegoj

  Dmth ky chat nuk ekzistonte qe ca kohe, pastaj per arsye te 'creative differences' sic do thoshte hollywood-i disa u ndane dhe rikrijuan kete chatin e ri
  E kshu tani pa seleksionim fare kush ben kerkese shtohet aop, kshu qe ti mos merr parasysh gje, pervec meje, qe ma ke borxh nje .... hmmmm hajde sdo them kafe, nje bile per ne cineplexx te guardians of the galaxy
  E kush tjeter mi shpjegon me mire se ti, apo nuk kam mbetur edhe paksa old school une

  E vertete qe ta kam borxh nje bilete por per filmin qe dua une, jo ti
  E shofim King Arthur dhe nga aty.. hajde po them edhe per nga nje kafe
  Heren e fundit u redaktua nga Aver; 20-05-2017 ne 20:34.
  I walk slowly, but I never walk backward

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 5 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 5 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •