Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617
Duke shikuar rezultatet 481 ne 500 nga 500
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,931
  Forca e Rrespektit
  2610

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #481
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,218
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kur me kalon nga karagjozi ne serioz...mi zhvesh mendimet
  Ik o mortje ik
  Une do behem serioz ne memedhe aty do te ti zhvesh mendimet....
   

 3. #482
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,840
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Une do behem serioz ne memedhe aty do te ti zhvesh mendimet....
  Shoku mire me shoqka shume eeeee
   

 4. #483
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,218
  Forca e Rrespektit
  346
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Shoku mire me shoqka shume eeeee
  Jo po ta dish....
   

 5. #484
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,840
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Une e di...a e di ajo eshte ceshtja
   

 6. #485
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,609
  Blog Entries
  9
  Forca e Rrespektit
  5257
  Ngelet duke bere cdo teme chit chat. Bah
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #486
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Lyon , Rhōne-Alpes
  Postime
  3,841
  Forca e Rrespektit
  1333
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ngelet duke bere cdo teme chit chat. Bah
  Folu pra Didi folu
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 8. #487
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,840
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Ngelet duke bere cdo teme chit chat. Bah
  Na fal shoqe

  Po iki ....bejeni temen edukative tani
   

 9. #488
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Kshu sot/tani

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #489
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,907
  Forca e Rrespektit
  4425
  Sa bukur vishesh ti Zana.

  Kėshtu m'ka kap rrezja mua
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 11. #490
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Flm ... bukur qenke veshur sot edhe ti, me pelqen kombinimi i jakava/ngjyrave : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #491
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,907
  Forca e Rrespektit
  4425
  ,,,,,,,,,,,
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #492
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,258
  Forca e Rrespektit
  8310
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 14. #493
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,258
  Forca e Rrespektit
  8310
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 15. #494
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Kshu sot/tani ...sporty .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #495
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,783
  Forca e Rrespektit
  3191
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kshu sot/tani ...sporty .

  Ne te dy gjithmone jemi "gerricur",por ajo qe duhet thene,duhet thene..ke linja shume te bukura,dhe cdo gje vesh,te ngjane bukur!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 17. #496
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Awwww sinqeriteti mbi te gjitha ... thnx : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #497
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  7,907
  Forca e Rrespektit
  4425
  ************** :
  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 3 Dite me Pare ne 17:16.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #498
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  ************** :
  Pse te ve Arfenilla dislike m
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #499
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Sot eshte B-DAY.
  Bizhama-Day.

  Madje do zbres te supermarketi e do zbres me bizhame.
  Dhe nese dikush do me flase. Do heq syzet nga syte do i flas ne kinglanshe dhe do i them : ky eshte planet toke.
  TOKEEEEE. Do afroj damaret tek goja e do them : erdhem , erdhem kapeni kete .
  Taaaaaaaaaak.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #500
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,117
  Forca e Rrespektit
  1442
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ne te dy gjithmone jemi "gerricur",por ajo qe duhet thene,duhet thene..ke linja shume te bukura,dhe cdo gje vesh,te ngjane bukur!


  Disa gjera ska nevoje vetem ti shkruash me.... thjesht e kaluara eshte permbyll.....

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..…Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •