android
Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122
Duke shikuar rezultatet 631 ne 651 nga 651
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫

  User Info Menu

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #631
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  O Rildiii po miremengjesi o djal.

  Po ik o na sill i foto se si je vesh,e leri veshjet e zhveshjet ktej ti.

  Per temen;
  shorts dhe bluze te bardhe,rroba shpie me i fjale.
   

 3. #632
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  E sjell un e sjell po e kaloni tek erotika pastaj.
   

 4. #633
  Moderatorė

  User Info Menu

  Zana!

  Ju beni nje perzgjedhje te mire veshje,por eshte fiziku yt ai qe i'a shton bukurine akoma me shume fotove.

  U lumte.
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 5. #634
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  .......

   

 6. #635
  Braveheart

  User Info Menu

  Kshu per momentin ...fresket Si neper shtepi .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #636
  Super Moderator

  User Info Menu

  Pertoj te nxjerre veten foto
  Kemishe te bardhe edhe pantallona te zeza!


  Sa te shkon ngjyra ēokollate,Zana
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 8. #637
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Fustan!!
   

 9. #638
  Moderatorė

  User Info Menu

  Atlete gri
  Pantallona gri
  Bluze te bardhe me jake me vija blu.


  Pa foto nuk mirret ne konsiderat postimi
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 10. #639
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Atlete gri
  Pantallona gri
  Bluze te bardhe me jake me vija blu.


  Pa foto nuk mirret ne konsiderat postimi
  hahahaha,edhe ti duhej ta zbardhje e pak driten e fotos ,ka dal terr.
   

 11. #640
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  hahahaha,edhe ti duhej ta zbardhje e pak driten e fotos ,ka dal terr.
  Gjithe ai mister i juaji,pak drite te fotoja ime u duk ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #641
  Larguar...

  User Info Menu

  ZANA1

  Mos na le kaq shume ne pritje mua dhe Abisin ndryshe do te fillojme ti bejme "Like" Passionit

  Darius
  La vita č bella...

 13. #642
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  ahahahahahahhaha,une e Abisi thote tjetri siper.
  O Darius po ik o sjell ndonje foto dhe ti.
  Ne kete kohe krize,ndoshta ben pune hahahahahah.
   

 14. #643
  Moderatorė

  User Info Menu

  Darius kujdeset per shendetin e femrave te forumit.

  Like admin like
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #644
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Ja ishtuuuu,fustan lino lejla te gjate.

  Diten e mire tashi se ika. Ta leme dreke.

   

 16. #645
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ja ishtuuuu,fustan lino lejla te gjate.

  Diten e mire tashi se ika. Ta leme dreke.

  Kshu eshte kur je skaj deti
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #646
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ja ishtuuuu,fustan lino lejla te gjate.

  Diten e mire tashi se ika. Ta leme dreke.

  Marshalla,gjithe kjo vajze Nevi
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 18. #647
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  hahaha,Flm Abiso

  O plako boll mire ke fol ahhahaha.
   

 19. #648
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ja ishtuuuu,fustan lino lejla te gjate.

  Diten e mire tashi se ika. Ta leme dreke.

  Se c'kisha krijuar nje ide se je me floke te shkurtra bjonde

  Bukur !
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #649
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ja ishtuuuu,fustan lino lejla te gjate.

  Diten e mire tashi se ika. Ta leme dreke.

  Nevi t’ftonj per kafe onLine per te biseduar per te ardhmen tone qe kenke shume sexy...
   

 21. #650
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nevi t’ftonj per kafe onLine per te biseduar per te ardhmen tone qe kenke shume sexy...
  ahhahahahahaha.po ka tre dite ore ,me doli goja pas qafe tu thirrre ,neper forum ku jeeee!?
   

 22. #651
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ahhahahahahaha.po ka tre dite ore ,me doli goja pas qafe tu thirrre ,neper forum ku jeeee!?
  Embelsira ne fund,,,, tashni thuj po te te ble unazen dhe ec ta bitisim kete pune....
   

Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare keni veshur ne kete cast!!
  Nga Call ne forum Arkiva
  Pergjigje: 685
  Postimi i Fundit: 06-05-2017, 00:38
 2. Cfare kishin veshur kur u perdhunuan
  Nga Ultraviolet ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 05:56
 3. Cfare mendimi keni per kete espansion te madh?
  Nga PAZUZU ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 17:19

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •