Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 25 nga 25 I parėI parė ... 1516171819202122232425
Duke shikuar rezultatet 721 ne 736 nga 736
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Call
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  3,944
  Forca e Rrespektit
  2578

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #721
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po leje sa ja humbi fillin gotave te birres prej pizhamave te tua
  Sorry... me paska pas kapur gjumi : p

  Ps... C’fare ke veshur ti ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #722
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,901
  Forca e Rrespektit
  3299
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sorry... me paska pas kapur gjumi : p

  Ps... C’fare ke veshur ti ?

  Ne ate pozicion,gati per gjume ishe


  Gjys i zhveshur jam,se vape 😜
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #723
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ne ate pozicion,gati per gjume ishe


  Gjys i zhveshur jam,se vape ��
  Pozicioni i im i preferuar per gjume : p

  Ne brez e lart apo ne brez e poshte ? : S
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #724
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,152
  Forca e Rrespektit
  10
  La vita č bella...

 6. #725
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,901
  Forca e Rrespektit
  3299
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Pozicioni i im i preferuar per gjume : p

  Ne brez e lart apo ne brez e poshte ? : S
  Brez e larte
  Po ti tani?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 7. #726
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Pothuajse nudo : p

  Koha perfekte per raste te tilla : )

  Ps... C'fare ka Darius ? : d
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #727
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,901
  Forca e Rrespektit
  3299
  E ka zene birra mos luaj

  Po na vene imagjinaten ne pune tashi meqe nuk postove foto
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #728
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Do sillja foto po te kishim nje teme me vete ne beqaret, dhe te kishte limit moshe : d

  Ermmmm , c'fare po imagjinon kshu he nje here ? : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #729
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,901
  Forca e Rrespektit
  3299
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Do sillja foto po te kishim nje teme me vete ne beqaret, dhe te kishte limit moshe : d

  Ermmmm , c'fare po imagjinon kshu he nje here ? : p
  Pa problem kjo,e hapim temen
  Nuk po e them me si te imagjinoja
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 11. #730
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
   

 12. #731
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,018
  Forca e Rrespektit
  499
  Ato shapkat si ngjyre nate I ke...
   

 13. #732
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,901
  Forca e Rrespektit
  3299
  Me lagu shiu sot..tani jam veshur si per vjeshte
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 14. #733
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  336
  Forca e Rrespektit
  81
  pantallona te sjkurtera kam vesh
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 15. #734
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Kshu per momentin...Rehat si neper shtepi .

  Ps... Perse nuk sillni foto ju meshkujt ?...duhet te ndeshkoheni nga tema : p

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #735
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,018
  Forca e Rrespektit
  499
  Me breke, si Zana...
   

 17. #736
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,892
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11642
  Ja ishtuuu. E bleva dje dhe me pelqen teper ky fustan.

  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 6 Dite me Pare ne 17:49.
   

Faqja 25 nga 25 I parėI parė ... 1516171819202122232425

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare keni veshur ne kete cast!!
  Nga Call ne forum Arkiva
  Pergjigje: 685
  Postimi i Fundit: 06-05-2017, 00:38
 2. Cfare kishin veshur kur u perdhunuan
  Nga Ultraviolet ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 05:56
 3. Cfare mendimi keni per kete espansion te madh?
  Nga PAZUZU ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 17:19

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •