Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910
Duke shikuar rezultatet 271 ne 296 nga 296
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  31
  Postime
  3,721
  Forca e Rrespektit
  203

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #271
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  240
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  K’to atletet... I wanted a chunky pair , but deep down I love Adidas ones .

  I like these Zan . Mi le ni xhiro lool
   

 3. #272
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,183
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  I like these Zan . Mi le ni xhiro lool
  Sure fatty .... but i dnt think they will fit u : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #273
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  240
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sure fatty .... but i dnt think they will fit u : p

  Za zemren e mir e ke mej llokum
   

 5. #274
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Bashkangjitje 32831


  Plus dhe disa gjera tjera ku shifra hopBashkangjitje 32832
  me beri pershtyphe ne fature fjala Napolona... cjan napolonat ne vitin 2018??
  normalisht me kete fjale me erdh ne mendje nje flet me te shkrar vlera 20 naplona mbreti zog... ( hilet e mbretit zog per tju marr floririn njerezve )
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #275
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,183
  Forca e Rrespektit
  2106
  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  Za zemren e mir e ke mej llokum
  Glad that u can see the inner me : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #276
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  240
  Forca e Rrespektit
  82
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Glad that u can see the inner me : )

  Of course . Ti shpirtin ta jep
   

 8. #277
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,037
  Forca e Rrespektit
  2177
  20180615_165612.jpg

  ... dhe unč si abis ., qershi bleva - urdheroni.
   

 9. #278
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Kto....  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 10. #279
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,161
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  Kete fustanin per nje dasem qe kam gusht.

   

 11. #280
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,017
  Forca e Rrespektit
  3300
  Pice........
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 12. #281
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Bileta kinemaje....
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 13. #282
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,764
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Bashkangjitje 32831


  Plus dhe disa gjera tjera ku shifra hopBashkangjitje 32832
  Kurioze....12 libra + 54 artikuj te tjere = 91.68 Euro???

  Sa kushto i liber nje Kosove??  PS: Mos ke sjelle faturen e supermarketit mi....se vallaj me cent i shof gjonat aty....

  Apo ishin librat ne 70% discount?
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 1 Javė mė Parė ne 13:57.
   

 14. #283
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  per her te fundit kam bler mje cante 24 oreshe po qenka kot fare ... sdi ku i pata syt kur e mora..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #284
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  228
  Forca e Rrespektit
  15
  Bleva ca kumlla
   

 16. #285
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Heren e fundit, saktesisht te Henen, i kam be leket rroba plazhi
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 17. #286
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,161
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11644
  As vete se di mire cfare kam blere,por di qe harxhova goxha.
  Gjithesesi dy pale sandale i mora klas,nje per me fustana darkash,palen tjeter perditshmeri.
   

 18. #287
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  204
  Forca e Rrespektit
  130
  Sdi ta nxjerr foton , por kam blere nje byrzylyk :0
   

 19. #288
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  228
  Forca e Rrespektit
  15
  Bleva parking ne qytet
   

 20. #289
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,236
  Forca e Rrespektit
  500
  Nje smart watch...
   

 21. #290
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Kte, e gjeta me ulje

  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 22. #291
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,236
  Forca e Rrespektit
  500
  Lega ta punoc mire dhe e pac plot me Leka dmth Evro si i thoni ju nga pjesa Greke e Irlandes...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #292
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Lega ta punoc mire dhe e pac plot me Leka dmth Evro si i thoni ju nga pjesa Greke e Irlandes...
  Haha, flm...sa me shume mu shtofshin (ēantat!)
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 24. #293
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,236
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Haha, flm...sa me shume mu shtofshin (ēantat!)
  Per ato po djersit dreqin...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 25. #294
  Anėtar i ri fv Avatari i Petrit101
  Antarėsuar nė
  Jun 2012
  Vendodhja
  Jasht vėndit tem t'dashtun
  Postime
  200
  Forca e Rrespektit
  156
  Nji ushkur.
  Homo sum, humani nihil a me alienum puto

 26. #295
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  577
  Forca e Rrespektit
  245
  Set kacavidash
   

 27. #296
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,426
  Forca e Rrespektit
  8206
  Sot bleva kto & disa gjera te tjera

  42A1BD17-3825-4766-BDF6-2D8B93233F4C.jpg
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare Bleve Per Here Te Fundit
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1667
  Postimi i Fundit: 17-05-2017, 20:01

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •