android
Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910
Duke shikuar rezultatet 271 ne 277 nga 277
 1. #1
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #271
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  K’to atletet... I wanted a chunky pair , but deep down I love Adidas ones .

  I like these Zan . Mi le ni xhiro lool
   

 3. #272
  Braveheart

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  I like these Zan . Mi le ni xhiro lool
  Sure fatty .... but i dnt think they will fit u : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #273
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sure fatty .... but i dnt think they will fit u : p

  Za zemren e mir e ke mej llokum
   

 5. #274
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  Bashkangjitje 32831


  Plus dhe disa gjera tjera ku shifra hopBashkangjitje 32832
  me beri pershtyphe ne fature fjala Napolona... cjan napolonat ne vitin 2018??
  normalisht me kete fjale me erdh ne mendje nje flet me te shkrar vlera 20 naplona mbreti zog... ( hilet e mbretit zog per tju marr floririn njerezve )
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #275
  Braveheart

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Derjansi Shfaq Poten
  Za zemren e mir e ke mej llokum
  Glad that u can see the inner me : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #276
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Glad that u can see the inner me : )

  Of course . Ti shpirtin ta jep
   

 8. #277
  Moderatorė

  User Info Menu

  20180615_165612.jpg

  ... dhe unč si abis ., qershi bleva - urdheroni.
   

Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare Bleve Per Here Te Fundit
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1667
  Postimi i Fundit: 17-05-2017, 20:01

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •