Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213
Duke shikuar rezultatet 361 ne 376 nga 376
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Cfarė bleve pėr herė tė fundit?

  Pra Cdo Dite Blem Dicka Dac E Vogel Ose E Madhe ... Un Sapo Bleva Nje Akullore Po Ti ...
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #361
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Bleva kaposh deti, salmon, birra, vere, e ca budallalliqe te tjera meqe kemi Thanksgiving perpara.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #362
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Bleva kaposh deti, salmon, birra, vere, e ca budallalliqe te tjera meqe kemi Thanksgiving perpara.
  uuuu ke thanksgiving u...hajt befshi qejf...
   

 4. #363
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  uuuu ke thanksgiving u...hajt befshi qejf...
  Hajde bujrum se nje turme nga Virgjinia do me vije neser…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #364
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Hajde bujrum se nje turme nga Virgjinia do me vije neser…
  Vitin tjeter .... mos dil llafi..leqe pys ty une , vij tak tak te dera
   

 6. #365
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Vitin tjeter .... mos dil llafi..leqe pys ty une , vij tak tak te dera
  Po po deres me shkelm dhe hyr si ne shpine e botes…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 7. #366
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Po po deres me shkelm dhe hyr si ne shpine e botes…
  Ncuq....te ty hy si e imja....me ardhc anash , se mesit i shkoj vete
   

 8. #367
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ncuq....te ty hy si e imja....me ardhc anash , se mesit i shkoj vete
  E ke ate status s'kam c'te them me teper..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #368
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,843
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  0B9546BD-D489-466A-83C8-923C0C825CB7.jpg.

  Ne fak i mblodha ne baqen time..edhe pse nuk e dua faree ket frut.
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 10. #369
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,420
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nje bilete avioni ....
   

 11. #370
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  549
  Forca e Rrespektit
  167
  nje pako biskota me fruta pylli....
   

 12. #371
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Fillova te blej dhuratat per ditelindjet e festat e fundvitit...
   

 13. #372
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  267
  Bleva i kafe.
  Pastaj pas 10 min i kafe tjeter.
  Pas 1 ore ti kam rras i kafe dhe nje montengero
   

 14. #373
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,592
  Forca e Rrespektit
  8340
  Nje fustan blue velvet. Kur ta vesh, do ja u tregoj
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 15. #374
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,050
  Forca e Rrespektit
  530
  Bleva nje pale dorashka lekure se nuk kapet timoni i makines me dore ne mengjes dhe kur del nga puna…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #375
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  549
  Forca e Rrespektit
  167
  Disa cajra...e kam bere zyren si farmaci...
   

 17. #376
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Plane ticket whooop whoop
   

Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Cfare Bleve Per Here Te Fundit
  Nga Snow Hristina ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1667
  Postimi i Fundit: 17-05-2017, 21:01

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •