Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910
Duke shikuar rezultatet 271 ne 274 nga 274
 1. #1
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,345
  Forca e Rrespektit
  2905

  Per ca ju ka shkuar mendja???

  Mendje eshte kjo e shkreta,nga nuk shkon.....po ju per ca ju ka shku menja?
  Behet fjale per mendje engjellore
  ance:ance:
  Treat your self like a star!!!

 2. #271
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  U failed , sorry : p

  Anth more interesting ? : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #272
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  245
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  U failed , sorry : p

  Anth more interesting ? : )
  More interesting. Hmmm van camping life.

  dced8f28803f2a6b88c44c66b17a282b.jpg
   

 4. #273
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Thats a bit to close : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #274
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  559
  Forca e Rrespektit
  245
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Thats a bit to close : p
  Nope. The van i ls tight. Lol

  4ff272868242af187badaa7b5250afac.jpg

  aea0ee9ef73c0e5410bcf1e599ff0e6e.jpg
   

Faqja 10 nga 10 I parėI parė 12345678910

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •