Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 28 nga 28 I parėI parė ... 1819202122232425262728
Duke shikuar rezultatet 811 ne 833 nga 833
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  198
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
  Thanks Hartini thanked for this post

 2. #811
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  34,738
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Njerzit qe fryhen si tullumbacet,pastaj ankohen pse plasin dhe i plasin.
   

 3. #812
  Kosovare fv Avatari i Jetesa
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  5,850
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  1381

  ....Rihanna si ish feju me nje milioner sheih arab...... Suksese veq!!!

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... jo duke pritur..… 4. #813
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,423
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4394
  Vetem per dite festa bejm shum embelsira..por sote,dy embelsira i bera me vullnet meqe nena ime gezon shendet te mir..😘❤️
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...
  Likes Zana1 liked this post

 5. #814
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,469
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kjo dhimbja stomakut....sme pelqen hic
  Po aq sma mban te iki te vizitohem....kur mendoj gastroskopine me ze llaftaria
   

 6. #815
  Supergirl fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,911
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  11331
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kjo dhimbja stomakut....sme pelqen hic
  Po aq sma mban te iki te vizitohem....kur mendoj gastroskopine me ze llaftaria
  Gastriti hallall.
  Aq sh po e vuan kete stomakun sa do jete rrit nej kaktus aty
  E tani po lulezon.
  Avash avash do hame fiq te indise.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 7. #816
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,469
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Gastriti hallall.
  Aq sh po e vuan kete stomakun sa do jete rrit nej kaktus aty
  E tani po lulezon.
  Avash avash do hame fiq te indise.
  Gastrit? Gjeja me e lehte te kurohet....ai kaktusi me tremb!
   

 8. #817
  Supergirl fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,911
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  11331
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Gastrit? Gjeja me e lehte te kurohet....ai kaktusi me tremb!
  Hajde hajde kurajo
  Mbase ke periudhe stresuese.

  Thuaj ta beje me anestezi.
  Kur e bera une mbaj mend qe skish vend per parking poshte keshtuqe zbrita vete spitalin.
  Kur mbahesha per muret e spital e qeshja si idiote

  Pertej shakave. Pac fat
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 9. #818
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,469
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mundet....rrofsh rrofsh
  Do e bej me anestezi totale
   

 10. #819
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,538
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  1219
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Mundet....rrofsh rrofsh
  Do e bej me anestezi totale
  Beje me anestezi, vetem kur te zgjohesh do kesh problem, do jesh e keputur dhe sdo mundesh te marresh fryme me hund dhe do te dhembe fyti.. keto shqetesime kisha une. Have luck!
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 11. #820
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,538
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  1219
  Eshte mobilizuar gjithe shteti pune atentati 'terrorist'. Zoti na ruajt.
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 12. #821
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,999
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2126
  Njera .... vajta ne Supermarket per te blere ca ushqime , edhe po prisja ne rralle. Vjen njera edhe fap para meje, i kthehem dhe i them : qe rralla eshte pas meje : Kjo kthehet duke me trashur pak zerin ... No is not, the que is here . (filluan te me erresohen syte loool ) .. yes it is - ja pres une. loool

  No it's not , yes it.. it went on and on few times :

  Pastaj u kthye e me tha : You know what, im just going to ignore you . loool

  Une Ja ktheva : You can ignore me , but u not fck going on front of me , so u better get off my face. loool

  Iku levizi tek krahu i tjeter, edhe po i thonte nje cifti , sa e paedukate kjo goca .. kaloi rradhen : Ato ju kthyen dhe i thane, ajo ishte ne rralle .. por kalo k'tej pas. loool

  Ps... Some ppl try , anyway . loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #822
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,318
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  4975
  keto gazetat lokale qe i nxoren shkumen kockave te Vittorio Emanuele III e te mbretereshes Elena ......
  Di te degjoj fjalet, por heshtjen e kuptoj me mire..

 14. #823
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,999
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2126
  Jam nga ato qe duhet te mbash vendin tend, e distance... se perndryshe hyn andej nga ke dalur. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #824
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,999
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2126
  C'do te thote kamikaze?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #825
  Supergirl fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  21,911
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  11331
  Sot ndihem e vjeter.
  ............................ She's whiskey in α teαcup.

 17. #826
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  275
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  69
  nje ftese per te shkuar per zbritje nga akullli ne male.

  Mendoj se do jetoj edhe pa e provuar
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 18. #827
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,999
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2126
  Vellai i cili insinstonte e mundohej qe te me malipulonte qe te haj gjel me pershesh, se na kishte ardhur gjeli apostafat nga Albania dhe ishte organic .... e une qe insinstoja , kupton ti qe nuk e haj fare mishin per momentin, edhe me shikonte me cudi. : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #828
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,538
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  1219
  Frenimi me i gjate i karrieres...
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 20. #829
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,297
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2939
  Asnje dhurate per Krishtlindje
  Treat your self like a star!!!

 21. #830
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,469
  Post Thanks / Like fv
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga BoOoMBaStiCk Shfaq Poten
  Beje me anestezi, vetem kur te zgjohesh do kesh problem, do jesh e keputur dhe sdo mundesh te marresh fryme me hund dhe do te dhembe fyti.. keto shqetesime kisha une. Have luck!
  Une e bera me anestezi lokale para 6 vitesh dhe nuk pata asnje shqetesim pasi perfundova. Tmerri ishte gjate procesit....
  Megjithate orarin e lashe per pas vitit te ri se skam ndermend te alarmohem perpara, ta hame e vitin e vjeter njehere....
   

 22. #831
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,194
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  8310
  U knaqa tu pa dhuratat qe kan marr robt per Krishtlindje sot, se cdo gje qe kan marr e kan postu online, perndryshe s'quhet
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 23. #832
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  15,999
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2126
  Paskam harruar qe ta sjell edhe une, nje dhurate qe mora sot .. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .
  Likes Legally_Sweet liked this post

 24. #833
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,583
  Post Thanks / Like fv
  Forca e Rrespektit
  2176
  Citim Origjinale Postuar nga sensuu Shfaq Poten
  Asnje dhurate per Krishtlindje
  ... qč kur tč kanč adoptuar je bčrč egoiste ., prandaj nuk tč kanč bčrč dhuratč - e i ke tč gjitha tani .

  Po tč kishte diēka qč do mč bčj pershtypje do ishte mirč ... nccc
  Heren e fundit u redaktua nga dangerous; 27-12-2017 ne 00:29.
   

Faqja 28 nga 28 I parėI parė ... 1819202122232425262728

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •