Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,355
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10

  Veshja e duhur pėr femra me gjoks tė vogėl

  Veshja e duhur pėr femra me gjoks tė vogėl  Ka nga ato qė ndihen keq por dhe qė e shohin avantazh; tė kesh gjoks tė vogėl mund tė pėrcaktojė dhe garderobėn tėnde.

  Pa patur dėshirėn t’i hyni ndėrhyrjeve estetike pėr tė rritur numrin, ka mjaft mėnyra pėr ti dhėnė vlerė formave natyrale, duke zgjedhur veshjet e duhura. Por mos harroni, femrat me gjoks tė vogėl mund tė veshin mjaft rroba qė njė femėr mė e bėshme nuk mundet.
  Recipetat
  Zgjidhni modelin e pėrshtatshėm pėr ti dhėnė vlerė formave, dhe kėtė duhet tė keni parasysh. Ideale janė push up, qė ngre gjoksin dhe e “mbush” nė mėnyrė natyrale. Si alternativė ėshtė dhe recipeta nė formė trekėndėshi, sigurisht me mbushje, ndėrkohė qė duhet tė shmangni formėn ‘ballkon’
  Efekti optik
  Veshjet me fantasi apo me punime dore mbushin figurėn dhe theksojnė format.
  Dekolte e thellė
  Ndryshe nga sa ndodh tek femrat me forma, njė formė e tillė dekolteje nuk ju tregon vulgare. Vetėm nėse pjesa e kraharorit tė mos jetė si skelet.
  Crop Top
  Edhe pse vishen mė shumė gjatė verės, tashmė janė element dhe i garderobės dimėrore. Ėshtė mėnyra ideale pėr tė shmangur vėmendjen nga gjoksi, duke u fokusuar tek beli dhe barku. Sigurisht duhet tė keni njė bark tė sheshtė dhe tė tonifikuar.
  Minifundi
  Fundi i shkurtėr vendos nė plan tė parė kėmbėt dhe vėmendja fokusohet nė pjesėn e poshtme tė trupit. Kėtė vit ai vishet me ēizmet cuissard, ndoshta tė kuqe.
  Beli i lartė
  Ėshtė njė tjetėr trend i stinės, qoftė pėr pantallonat qoftė pėr fundet. Njė truk i vogėl viziv qė ndihmon nė mbushjen e bustit dhe toraksit, pėrfshi gjoksin.
  Ēfarė duhet tė shmangni
  Dhe diēka e ndaluar: mė mirė hiqni dorė nga bluzat dhe veshjet me jakė si zemėr, pasi duhet mbushur nė mėnyrėn e duhur, dhe veshjet oversize, ku toraksi rrezikon “tė zhduket”.

  Top Channel
   

 2. #2
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,355
  Forca e Rrespektit
  8257
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Veshja e duhur pėr femra me gjoks tė vogėl  Ka nga ato qė ndihen keq por dhe qė e shohin avantazh; tė kesh gjoks tė vogėl mund tė pėrcaktojė dhe garderobėn tėnde.

  Pa patur dėshirėn t’i hyni ndėrhyrjeve estetike pėr tė rritur numrin, ka mjaft mėnyra pėr ti dhėnė vlerė formave natyrale, duke zgjedhur veshjet e duhura. Por mos harroni, femrat me gjoks tė vogėl mund tė veshin mjaft rroba qė njė femėr mė e bėshme nuk mundet.
  Recipetat
  Zgjidhni modelin e pėrshtatshėm pėr ti dhėnė vlerė formave, dhe kėtė duhet tė keni parasysh. Ideale janė push up, qė ngre gjoksin dhe e “mbush” nė mėnyrė natyrale. Si alternativė ėshtė dhe recipeta nė formė trekėndėshi, sigurisht me mbushje, ndėrkohė qė duhet tė shmangni formėn ‘ballkon’

  Top Channel
  Per ti mbushuar opcionin me te mire e shof me fut aty nonje molle qe hiq hiq kur ti hjeq ndokush mos te mbetet pa gje.

  Them se cica, cica e bukur, eshte mrekullia e shtate e femres dhe jo vetem e femres por edhe e botes
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •