Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 12 nga 12

Teme: Pershendetje

 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Cool Pershendetje

  Pershendetje ,njerez virtual po behem edhe une pjese e juaja , shpresojme tia kalojme mire
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Mireserdhe Vale....kalofsh bukur
   

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,795
  Forca e Rrespektit
  3191
  Vendos dhe foton e Vales,ne avatar

  Kolofsh kendshem ketu!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  35,290
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se keni ardhur!
   

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Erdhe?
  Ok.
  Tani ik!
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Erdhe?
  Ok.
  Tani ik!
  S'le njeri pa trembur moj hahahahahahha , shkopin sia tregove?
   

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  S'le njeri pa trembur moj hahahahahahha , shkopin sia tregove?
  Sikur o qen ky dhe do ia hedh shkopin qe te ma sjelle pas?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  28,846
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Nikita Shfaq Poten
  Sikur o qen ky dhe do ia hedh shkopin qe te ma sjelle pas?


  per kete shkop e kisha...
   

 9. #9
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,268
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten


  per kete shkop e kisha...
  E kuptova mi, por zbavitem kur i kthej situatat ne avantazh tim.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,289
  Forca e Rrespektit
  2154
  Mire se na erdhe ... & kalofsh kendshem.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  VIP fv Avatari i Jetmira
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,370
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  668
  Mirė se keni ardhur
   

 12. #12
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,458
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mire se erdhe !
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •