Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345
Duke shikuar rezultatet 121 ne 139 nga 139
 1. #1
  Gjumash fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bukowski
  Antarėsuar nė
  Jan 2017
  Vendodhja
  Asgardia
  Postime
  343
  Forca e Rrespektit
  81

  Si e fantazoni personin siper.

  Do ishte interesante te dinit si te fantazojne? ,


  Pa e banalizuar fantazine


  Ps; kjo teme ju ndihmon te zhvilloni fantazine
  "Kush je ne te vertet kur asnje nuk te shikon?"
  "Tu pensaci a migliorare il resto arriva da sč."

 2. #121
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  17,983
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8304
  Cun per 5,6 apo 7 goca.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #122
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,570
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Konstruktiv,social dhe njeri qe con idet dhe diskutimet para.
   

 4. #123
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,470
  Forca e Rrespektit
  4949
  ne breg detit duke i marre era floket e gjata dhe me veshtrimin mbi kembet e zbathura qe zhyten ne guralece ....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #124
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  17,983
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8304
  ku mi gjen, moj ku mi gjen tere ato rreze qe sjell ketej
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #125
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,910
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  ironik nga ata qe te fiksojne ne biseda
   

 7. #126
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,174
  Forca e Rrespektit
  10

  Monique

  Eshte e gjatė 1.68cm, 68 kg. Ka floke te gjate ngjyre te kuqe, kaēurrela dhe sy ngjyre jeshile te erret. Si shumica e vajzave gjirokastrite, ajo ka fytyre te imet.

  Monique ka trup te drejte dhe nje ecje te bukur, qe terheq vemendjen e te gjitheve. Gjinjte i ka te plote e te kercyer perpara, ndersa belin te holle. Te ndenjurat nuk i ka shume te gjera, por ato perputhen dhe shkojne me trupin e saj. I pelqen ngjyra e kuqe dhe trendafil, dhe i perdor shpesh, si per veshje te jashtme (kepucet), ashtu edhe te brendshme.

  Monique ka hap te lehte. Kjo ka kuptimin se gjerat qe ben, i ben me nje delikatese dhe shije te veēante. Me karakterin e saj, ben qe shume djem te vuajne per te.

  Ajo ben pjese ne grupin e vajzave te zgjuara. Mendimet dhe veprimet e saj jane te pjekura dhe te matura, gje qe eshte e rralle per vajzat.

  Megjithate, si ēdo njeri, edhe ajo ka dobesitė e saj. Ne xhunglen e ngaterruar te jetes, ku eshte veshtire te kuptosh dhe te zgjedhesh rrugen e duhur, ajo ndonjehere ngaterrohet dhe humbet. Ka ēaste qe zhytet ne deshperim, por keto jane ēaste qe nuk zgjasin shume.

  Gjeja e vetme qe i mungon Moniques, eshte nje LUAN i mire, qe ta doje, ta kuptoje, dhe ta drejtoje siē duhet.

  Darius


  P.S... me fal Soulmind, e kuptova qe sot e teprova
  La vita č bella...

 8. #127
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,910
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Eshte e gjatė 1.68cm, 68 kg. Ka floke te gjate ngjyre te kuqe, kaēurrela dhe sy ngjyre jeshile te erret. Si shumica e vajzave gjirokastrite, ajo ka fytyre te imet.

  Monique ka trup te drejte dhe nje ecje te bukur, qe terheq vemendjen e te gjitheve. Gjinjte i ka te plote e te kercyer perpara, ndersa belin te holle. Te ndenjurat nuk i ka shume te gjera, por ato perputhen dhe shkojne me trupin e saj. I pelqen ngjyra e kuqe dhe trendafil, dhe i perdor shpesh, si per veshje te jashtme (kepucet), ashtu edhe te brendshme.

  Monique ka hap te lehte. Kjo ka kuptimin se gjerat qe ben, i ben me nje delikatese dhe shije te veēante. Me karakterin e saj, ben qe shume djem te vuajne per te.

  Ajo ben pjese ne grupin e vajzave te zgjuara. Mendimet dhe veprimet e saj jane te pjekura dhe te matura, gje qe eshte e rralle per vajzat.

  Megjithate, si ēdo njeri, edhe ajo ka dobesitė e saj. Ne xhunglen e ngaterruar te jetes, ku eshte veshtire te kuptosh dhe te zgjedhesh rrugen e duhur, ajo ndonjehere ngaterrohet dhe humbet. Ka ēaste qe zhytet ne deshperim, por keto jane ēaste qe nuk zgjasin shume.

  Gjeja e vetme qe i mungon Moniques, eshte nje LUAN i mire, qe ta doje, ta kuptoje, dhe ta drejtoje siē duhet.

  Darius


  P.S... me fal Soulmind, e kuptova qe sot e teprova
  Lali ku e merr kte mallin se qeka nona
  Du dhe une
  Me bere te dashuroj veten si te ishte nanji e panjoftme


  @Abis cte te imagjinoj , ma shkaterroi imagjinaten ky "Luani" forumit tone
   

 9. #128
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,391
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  ...i gjate, tullac, djal trendy me shije, qejfli, gjuetar ndoshta pak mbi peshe keto kohe, capken, kodosh, tmerri i lagjes

  Darius
  Vec tullacllikun e mbipeshen e ke shtuar kot... per te tjerat skam cthem se me pelqejne...
   

 10. #129
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,069
  Forca e Rrespektit
  2177
  ... @ Drejtori - hynč pa rrallč ., bčn gjasmč nuk shikon.

  @ Moniq - femer e kompletuar nga tč gjitha ančt.,
   

 11. #130
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  Me temperament te zjarrte.
   

 12. #131
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,637
  Forca e Rrespektit
  11371
  Aragonit lehte floket ia merr era ndersa peshkon duke pritur te kape sirena
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #132
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,391
  Forca e Rrespektit
  500
  E trazuar si oqean....
   

 14. #133
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Shy.... pavaresisht qe k'tu comes across the opposite.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #134
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,391
  Forca e Rrespektit
  500
  Pavarsisht se ketu duket e cliruar shume e ngurte jashte forumit...
   

 16. #135
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Kopjac .... loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #136
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,317
  Forca e Rrespektit
  836

  Si te tille.
  Nje femer qe nuk ka vetem fizikun,por edhe karakterin e fort.
   

 18. #137
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,069
  Forca e Rrespektit
  2177
  @ Natta

  Shumč e mendueshme kohet e fundit.
   

 19. #138
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,637
  Forca e Rrespektit
  11371
  E zhveshur me kepuce me taka
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #139
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  17,983
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8304
  Nje lule pranvere perplot nektar
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 5 nga 5 I parėI parė 12345

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si do ta vrisje personin siper teje !!
  Nga Studenti ne forum Lojra
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-07-2013, 22:00
 2. A e genjeni ndonjehere personin qe e dashuroni?
  Nga Giovanni ne forum Sondazhe dhe votime
  Pergjigje: 55
  Postimi i Fundit: 31-01-2012, 00:49

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •