Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516
Duke shikuar rezultatet 451 ne 462 nga 462
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  198
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #451
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ta dine keta qe Hawi hante qyrret e veta e jarget ne xhakete mengjes per mengjes.
  Dhe ne fund thane se Hawi, pak pa vdeke, mbeshteti koken ne cicat e infermieres dhe i tha: Zoti eshte ketu
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #452
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Dhe ne fund thane se Hawi, pak pa vdeke, mbeshteti koken ne cicat e infermieres dhe i tha: Zoti eshte ketu
  Une se pyes me veten si zbuloi vrimat e zeza
  Mos u trembni thosh Hawi. Shihni nje vrime futuni aty.

  Si te mos quhet gjeni ky?
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 4. #453
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Une se pyes me veten si zbuloi vrimat e zeza
  Mos u trembni thosh Hawi. Shihni nje vrime futuni aty.

  Si te mos quhet gjeni ky?
  He pra he, ulur dhe zbuloi gjithe ato vrima. Hmmm qa do bente po te ngrihej njehere

  Plus tha ene nje gje te madhe: Vrima e zeze te ha koken, do te ha tere dynjane
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #454
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  He pra he, ulur dhe zbuloi gjithe ato vrima. Hmmm qa do bente po te ngrihej njehere

  Plus tha ene nje gje te madhe: Vrima e zeze te ha koken, do te ha tere dynjane
  Ghaaaaaa

  Quaje paralitik ate. O te keqennnn.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 6. #455
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ghaaaaaa

  Quaje paralitik ate. O te keqennnn.
  A nje dite teksa po studionte ish futur aq thelle ne nje vrime te zeze sa tha: Vrimat e zeza nuk jane krejt te zeza. Ne fakt japin rrezatim
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #456
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A nje dite teksa po studionte ish futur aq thelle ne nje vrime te zeze sa tha: Vrimat e zeza nuk jane krejt te zeza. Ne fakt japin rrezatim
  Jo vetem rrezatim por univers tjeter. Ahhh.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #457
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  8257
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Jo vetem rrezatim por univers tjeter. Ahhh.
  Edhe kete e tha: Nga vrimat e zeza lind Ylli

  Ka kohe qe une veq afer vrimave te zeza po rri duke i sodite ama kam frike nicke, kam frike se ne fund tha: Vrimat e zeza munde te formojne gjendje te pafundme kuantike
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #458
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Nje mesazh prv te cilin e vura re tani .... e kush e paska derguar thuaj : Me erdhi per te qeshur nga toni qe paska perdorur ... nje grua shemtaraqe skuthe, qe i rrofte shamija ne koke. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #459
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,215
  Forca e Rrespektit
  11349
  Sot qenkam plot energji.
  Me duhet vetem te zgjedh ti kanalizoj ne ane pozitive apo te lexoj Jetesen e te gjej nje objektiv ne jete

  Shaka . Shaka. Sdo bej gje. Pace.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #460
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Kjo bora qe ja filloi ...out of the blue. : S
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #461
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,218
  Forca e Rrespektit
  346
  Shume heret per te perceptuar pershtypje...
   

 13. #462
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,237
  Forca e Rrespektit
  2154
  Ciles krahine , i perket kjo veshja tradicionale ? ( edhe muzika qenka pak si e shume e shpejte )

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 16 nga 16 I parėI parė ... 678910111213141516

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •