Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123
Duke shikuar rezultatet 61 ne 70 nga 70
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937

  Njofime per konkursin e letersise 2018

  Antare te fv tani pushimet na kan mbaruar te gjithve (pothuajse)..
  Erdhi koha te diskutojme per temat e konkursit te letersise 2018.
  Keni ndonje ide?
  Ndonje mendim?
  Ctema do donit ne muajit ne vazhdim?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 2. #61
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Eshte tema: Flas me Henen
   

 3. #62
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O loy-i ku kemi temen e muajit?

  une me duket do jeme tek teme e lire kete muaj.
  Mblidh ata zogjte e tu ti, dhe hopa me krijimtari se kemi pune plot.
   

 4. #63
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,823
  Forca e Rrespektit
  8304
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Mblidh ata zogjte e tu ti, dhe hopa me krijimtari se kemi pune plot.
  Pse moj sa zogj ka nevja??

  Une mendoja se ka vec nje
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #64
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  ...ideja ėshtė te dalin krijimet per hėnėn sheshit...(batute)
  Heren e fundit u redaktua nga Loyalty; 07-07-2018 ne 18:36.
   

 6. #65
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  -6 dite nga hapja e konkursit te muajit Korrik. Mund t'i dergoni me mesazh privat nepermjet hapesires se forumit, ose me shkruani ketu per te me bere te ditur nese ka probleme te tjera.
   

 7. #66
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  -2 dite nga hapja e krijimeve te korrikut...shpejtoooooooooo
   

 8. #67
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,823
  Forca e Rrespektit
  8304
  A kemi konkurs kete muaj?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #68
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Krijues ju falenderoj per besimin dhe postimet e juaja.
  Antare faleminderit per votat, vleresimet dhe mbi te gjitha leximin e kesaj teme aq te bukur.
  Ka qene kenaqesi per mua te drejtoja kete teme, une dija aq sa kam bere tani do behet me mire ndaj krijoni postoni dhe falni emocionet tuaja ..ndjenjat ne shkronja !!
  Loyalty suksese ne vazhdim bej diferencen ne me mire!!
  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  A kemi konkurs kete muaj?
  Pooooooo... :-)
   

 10. #69
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  krijues lexues dashamires te kesaj teme jeni te lutur te dergoni krijimet tuaja ne posten time ..
  tema eshte STINA IME..

  po pres shkrimet e juaja dhe kam kenaqesine tju lexoj me pare se te behen publike..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #70
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,336
  Forca e Rrespektit
  4937
  ka me krijime... koha po kalon..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 3 nga 3 I parėI parė 123

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Konkursi i letersise 2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 37
  Postimi i Fundit: 26-02-2018, 18:30
 2. Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2017
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 14:48
 3. Konkursi i letėrsisė!-2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 20:41

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •