Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 97 nga 97
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  5068

  Njofime per konkursin e letersise 2018

  Antare te fv tani pushimet na kan mbaruar te gjithve (pothuajse)..
  Erdhi koha te diskutojme per temat e konkursit te letersise 2018.
  Keni ndonje ide?
  Ndonje mendim?
  Ctema do donit ne muajit ne vazhdim?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 2. #91
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  5068
  te nderuar anetar te forumit jam pak e zene ndaj nuk kam publikuar konkursin... do e hap sa me pare dhe nderkohe nese ndonjeri nga ju nuk me ka derguar krijimin jeni te mirepritur.
  ju kerkoj falje e njekohesisht edhe pak durim ... jeta reale ndonjehere na merr kohen apo sna jep mundesine ti dedikojme kohen qe meriton kjo teme.
  flm per mirekuptimin.jana
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 18-09-2018 ne 03:03.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #92
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mos na vono 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #93
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  5068
  ju kujtoj temen meqense me keni pyetur.

  Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)
  mirepres krijimet e juaja.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #94
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,250
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Do me thene do shkruajme per nje "grusht" shi. )

  Kur do hapet konkursi kete muaj?
   

 6. #95
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  5068
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Do me thene do shkruajme per nje "grusht" shi. )

  Kur do hapet konkursi kete muaj?
  me 15 ........ po spata ndonje prob .......
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #96
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,873
  Forca e Rrespektit
  5068
  ka krijime kete muaji apo cuq????
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #97
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,422
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pershendetje te gjithve ,

  Ju informoj se per muajin Nentor dhe Dhjetor 2018 konkursi i Letersise do drejtohet nga une .

  Tema per muajin Nentor eshte :

  Atdheu/ Teme e lire

  Mirepres cdo krijim per t'a shijuar te gjithe bashke ...

  Mbetemi ne kontakt
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Konkursi i letersise 2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 37
  Postimi i Fundit: 26-02-2018, 19:30
 2. Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2017
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 15:48
 3. Konkursi i letėrsisė!-2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 21:41

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •