Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234
Duke shikuar rezultatet 91 ne 101 nga 101
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070

  Njofime per konkursin e letersise 2018

  Antare te fv tani pushimet na kan mbaruar te gjithve (pothuajse)..
  Erdhi koha te diskutojme per temat e konkursit te letersise 2018.
  Keni ndonje ide?
  Ndonje mendim?
  Ctema do donit ne muajit ne vazhdim?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 2. #91
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  te nderuar anetar te forumit jam pak e zene ndaj nuk kam publikuar konkursin... do e hap sa me pare dhe nderkohe nese ndonjeri nga ju nuk me ka derguar krijimin jeni te mirepritur.
  ju kerkoj falje e njekohesisht edhe pak durim ... jeta reale ndonjehere na merr kohen apo sna jep mundesine ti dedikojme kohen qe meriton kjo teme.
  flm per mirekuptimin.jana
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 18-09-2018 ne 03:03.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #92
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mos na vono 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 4. #93
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  ju kujtoj temen meqense me keni pyetur.

  Pike vese (me Tetorin, shirat, vjeshta)
  mirepres krijimet e juaja.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #94
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Do me thene do shkruajme per nje "grusht" shi. )

  Kur do hapet konkursi kete muaj?
   

 6. #95
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Do me thene do shkruajme per nje "grusht" shi. )

  Kur do hapet konkursi kete muaj?
  me 15 ........ po spata ndonje prob .......
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 7. #96
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  ka krijime kete muaji apo cuq????
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #97
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,756
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pershendetje te gjithve ,

  Ju informoj se per muajin Nentor dhe Dhjetor 2018 konkursi i Letersise do drejtohet nga une .

  Tema per muajin Nentor eshte :

  Atdheu/ Teme e lire

  Mirepres cdo krijim per t'a shijuar te gjithe bashke ...

  Mbetemi ne kontakt
   

 9. #98
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  E kur hapet konkursi ?!
  Po krijime a kane ardhur gje?

 10. #99
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,756
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sa kurioze ke qellu mi gru.....
  Po po dhe po

  Neser
   

 11. #100
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Sa kurioze ke qellu mi gru.....
  Po po dhe po

  Neser
  Qe ta merresh vesh,ti mos me thirr GRU,se jam Gruja Drejtorit,jo e jotja ,hahahahahahahahahah.

 12. #101
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,756
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Rikujtoj gjithe krijuesve - Krijimet sepse sot eshte dateline i fundit!

  Vveton.....
  Arlea...
  Jana
   

Faqja 4 nga 4 I parėI parė 1234

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Konkursi i letersise 2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 37
  Postimi i Fundit: 26-02-2018, 19:30
 2. Fituesi i vitit 2017 ne konkursin e letersise
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2017
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 11-02-2018, 15:48
 3. Konkursi i letėrsisė!-2018
  Nga jana80 ne forum Konkursi i letėrsisė!-2018.
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2018, 21:41

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •