android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 6 nga 6

Teme: Hello

 1. #1
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  Hello

  Tjeta popull.
  Uroj tjeni rritur t gjithe.

  !seen Njoni
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 2. #2
  Administrator

  User Info Menu

  Po je rrit , e ne jo me pak

  Seen 2
   

 3. #3
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Dying_Poet Shfaq Poten
  Tjeta popull.
  Uroj tjeni rritur t gjithe.

  !seen Njoni
  pershendetje poet mire se je rikthyer
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Moderatorė

  User Info Menu

  Pėrshendetje te gjith rriten,vetėm un jo
  Gjithsesi shpresoj te te rilexojm sėrish.
   

 5. #5
  C'est la vie.

  User Info Menu

  Ti shyqyre qe hap tema pershendetjesh, saper ta bere taa.
  E iken, ik se sje per hajer jo
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 6. #6
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Jo per tu rrit s’behet llaf...veē sa jemi plak i ēik
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •