Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122
Duke shikuar rezultatet 631 ne 645 nga 645
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,102
  Forca e Rrespektit
  4347

  Si e pershkruani antarin larte?

  Pasi qe ne temen "Cfare mendoni per antarin XY" u bo lomsh i madh dhe pothuajse secili e jep mendimin vetem per anetarin larte, duke dalur nga tema, po e hapim kete temen tjeter qe ka te beje vetem me pershkrimin e anetarit larte.

  Have fun.
  I walk slowly, but I never walk backward

 2. #631
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,018
  Forca e Rrespektit
  499
  I respektueshem
   

 3. #632
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,139
  Forca e Rrespektit
  88
  Tip i shoqerueshem.
   

 4. #633
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  185
  Pozicionuar sakte dhe qarte, ne jeten reale nese eshte si ne jeten virtuale eshte vlere ta kesh shok, mik.
   

 5. #634
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,139
  Forca e Rrespektit
  88
  ES6 ne avatar.
   

 6. #635
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,881
  Forca e Rrespektit
  4519
  E kena djal te mire te fv-se.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #636
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,913
  Forca e Rrespektit
  1074
  Ky eshte me i miri!!!

  JUST ME..!

 8. #637
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,881
  Forca e Rrespektit
  4519
  Hehehe

  Ene kjo mi rremben perqafimet.

  Po vjen rralle,e do duhet ti bej kritike.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 9. #638
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,547
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Simply the best
   

 10. #639
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  625
  Forca e Rrespektit
  405
  Kartagjenase
   

 11. #640
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,547
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Akili i forumit
   

 12. #641
  Monique e Forumit
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 13. #642
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,547
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Buzeqeshje.......
   

 14. #643
  Moderatorė fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,779
  Forca e Rrespektit
  2677
  E zgjuar , shume e zgjur .
   

 15. #644
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,227
  Forca e Rrespektit
  4937
  hartini eshte antdhetar e patriot... ironik ngjan..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 16. #645
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,139
  Forca e Rrespektit
  88
  Bona fide.
   

Faqja 22 nga 22 I parėI parė ... 1213141516171819202122

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Si e pershkruani antarin larte?
  Nga Aver ne forum Arkiva
  Pergjigje: 4067
  Postimi i Fundit: 03-02-2018, 07:12

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •