Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011
Duke shikuar rezultatet 301 ne 307 nga 307
 1. #1
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  4529

  Degjoje kengen time :)

  Eshte Prill

  Mi rremben ca coperza merzitie e mi flakerin atje ku as drita s'shkon Prilli i Tchaikovsky


  Nga ky postim nqs do mundesha temen do ta nderroja me titullin.

  Degjoje kengen time

  Kjo teme fokusohet ne kompozime dhe melodi instrumentale, kryesisht,flaut,piano,violine,violincel.
   

 2. #301
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  4529
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #302
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,235
  Forca e Rrespektit
  836
   

 4. #303
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,460
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11737
   

 5. #304
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,235
  Forca e Rrespektit
  836
   

 6. #305
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,460
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11737
   

 7. #306
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,460
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11737
   

 8. #307
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,235
  Forca e Rrespektit
  836
   

Faqja 11 nga 11 I parėI parė ... 234567891011

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-08-2017, 18:09
 2. Ēka dėshiron femra tė dėgjojė
  Nga sweetzzinna ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-09-2016, 14:05
 3. Klikimet Nė Youtube Pėr Kėngėn Time Janė 100% Tė Pastra.
  Nga Hard Styler ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 16:58
 4. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 15:20

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •