android
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 184 nga 184
 1. #1
  Moderatorė

  User Info Menu

  Degjoje kengen time :)

  Eshte Prill

  Mi rremben ca coperza merzitie e mi flakerin atje ku as drita s'shkon Prilli i Tchaikovsky


  Nga ky postim nqs do mundesha temen do ta nderroja me titullin.

  Degjoje kengen time

  Kjo teme fokusohet ne kompozime dhe melodi instrumentale, kryesisht,flaut,piano,violine,violincel.
   

 2. #181
  Super Moderator

  User Info Menu

  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #182
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 4. #183
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 5. #184
  Moderatorė

  User Info Menu

   

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-08-2017, 18:09
 2. Ēka dėshiron femra tė dėgjojė
  Nga sweetzzinna ne forum Dashuri dhe pasion
  Pergjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-09-2016, 14:05
 3. Klikimet Nė Youtube Pėr Kėngėn Time Janė 100% Tė Pastra.
  Nga Hard Styler ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 16:58
 4. Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2013, 15:20

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •