Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567
Duke shikuar rezultatet 181 ne 191 nga 191
 1. #1

  Nje kenge per ty.


  Aleksande Gjoka - Pranvera me nje lule nuk vjen
  Per ty Bianca.mos e vrit menjen shume se thinjes shpejt
  [I][COLOR="#FF0000"]


 2. #181
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,892
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11642
  Passion

  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 2 Jave Me Pare ne 21:06.
   

 3. #182
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,836
  Forca e Rrespektit
  1438

  per veten time.... pa ty ResulAllah….-shum na mungon.  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 4. #183
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,836
  Forca e Rrespektit
  1438

  kushtuar atyre - ne Kosoven tone te dashur……….. MOS NA SHEMTONI LIRINĖ!


  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 5. #184
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,892
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11642
  Natta per ty e dashur!! )

   

 6. #185
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Nevertiti(e nderuar) te pershendes
   

 7. #186
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Postime
  2,423
  Forca e Rrespektit
  707


  .....jave te mbare .....e pushime te kendshme...per te gjithe !!!!!!!!!!!!
   

 8. #187
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806

  Prsh,njerin .
   

 9. #188
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,892
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11642
  ...) Ty!!

   

 10. #189
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,547
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Monin...ta honksha synin


   

 11. #190
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Mosha
  23
  Postime
  11,560
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
   

 12. #191
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  7,968
  Forca e Rrespektit
  2176
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  ... flm..nuk ishte nevoja .


  Futi njč emer e ti , ahahaha
   

Faqja 7 nga 7 I parėI parė 1234567

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje kenge per ty.
  Nga Sefer Daja ne forum Arkiva
  Pergjigje: 4042
  Postimi i Fundit: 08-02-2018, 14:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •