Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314
Duke shikuar rezultatet 391 ne 403 nga 403
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,310
  Forca e Rrespektit
  5729

  Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

   

 2. #391
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,410
  Forca e Rrespektit
  886
   

 3. #392
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
   

 4. #393
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 5. #394
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,410
  Forca e Rrespektit
  886
   

 6. #395
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #396
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 8. #397
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,570
  Forca e Rrespektit
  4949
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #398
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #399
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #400
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #401
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #402
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,128
  Forca e Rrespektit
  1500


  NĖ DITĖN E BETIMIT

  I lėshoj dielli rreze borės,
  Lulėzojn fushat e Kosovės.
  Dojnė me kja trojet e gurrat,
  Ku i kan mbetė Kosovės burrat?
  Qysh po e derdhin kėtė ujė kot
  Tash sa stinė e tash sa mot
  A e ndalim sot kėtė ujė
  Mos ja shuajmė o etjen gjithkujt.


  N`derė tė shpisė nihet nji za
  Po shkoj nanė se sduroj ma
  Se kėshtu nanė nuk qahet halli
  Smuj me nejt ma n`varr pėr sė gjalli
  Veq ma jep pak bukė e kryp
  Nanė e djal po lidhen ngryk
  Me ma ba hallall moj nanė
  Se veq vet unė po m`duhet me tė lanė.


  Rrugtė malit e pritėn trimin
  Pėr me shku me dhanė betimin
  Shkoj atje e shoktė i gjeti
  Kur nji za e pėrshėndeti
  Tungjatjeta ushtar i ri
  Sikur akull nė vend ėshtė ngri
  Pėrpak fjala i mbeti n`fyt
  A je ti or vėlla a po m`bajn sytė?


  Hije t`paska pushka nė dorė
  Kur je kthy or vėlla n`Kosovė?
  Sa mka marr malli me tė pa
  Qė sa dit je ardh or vėlla?
  Vėllau-vėllaun e pėrqafoi
  Zemra lotėt s`i ndaloj
  I kish nda shum vjet mėrgimi
  I bashkoj n`ushtri betimi.


  ************************
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 1 Ditė mė Parė ne 22:38.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 14. #403
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nostalgji ne tinguj..
  Nga Hostel ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 510
  Postimi i Fundit: 2 Jave Me Pare, 07:55
 2. Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.
  Nga Marla ne forum Arkiva
  Pergjigje: 3614
  Postimi i Fundit: 03-03-2018, 22:02
 3. Kerkesat muzikore !
  Nga CoNNecT ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 109
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 15:30
 4. Nostalgji ne tinguj...
  Nga Hostel ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1225
  Postimi i Fundit: 21-10-2015, 12:43
 5. Ndjenja inferioriteti
  Nga Violetta ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 17:03

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •