android
Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678
Duke shikuar rezultatet 211 ne 232 nga 232
 1. #1
  VIP

  User Info Menu

  Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.

   

 2. #211
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 3. #212
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 4. #213
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 5. #214
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 6. #215
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 7. #216
  Kohe & Stine

  User Info Menu   

 8. #217
  Moderatorė

  User Info Menu

   

 9. #218
  Administrator

  User Info Menu

   

 10. #219
  Moderatorė

  User Info Menu


  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 11. #220
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 12. #221
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 13. #222
  Administrator

  User Info Menu

   

 14. #223
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #224
  Moderatorė

  User Info Menu

  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 16. #225
  Administrator

  User Info Menu

   

 17. #226
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 18. #227
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 19. #228
  Kohe & Stine

  User Info Menu

   

 20. #229
  Super Moderator

  User Info Menu

  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 21. #230
  Administrator

  User Info Menu

   

 22. #231
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  ... )

   

 23. #232
  Administrator

  User Info Menu

   

Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nostalgji ne tinguj..
  Nga Hostel ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 490
  Postimi i Fundit: 2 Dite me Pare, 08:30
 2. Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore.
  Nga Marla ne forum Arkiva
  Pergjigje: 3614
  Postimi i Fundit: 03-03-2018, 22:02
 3. Kerkesat muzikore !
  Nga CoNNecT ne forum Muzika shqiptare dhe e huaj
  Pergjigje: 109
  Postimi i Fundit: 01-06-2016, 15:30
 4. Nostalgji ne tinguj...
  Nga Hostel ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1225
  Postimi i Fundit: 21-10-2015, 12:43
 5. Ndjenja inferioriteti
  Nga Violetta ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-05-2012, 17:03

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •