Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 12 nga 12 I parėI parė ... 23456789101112
Duke shikuar rezultatet 331 ne 333 nga 333
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #331
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  28
  Postime
  10,356
  Forca e Rrespektit
  2905
  Sesi prania e tij me rikthen humorin
  Treat your self like a star!!!

 3. #332
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,010
  Forca e Rrespektit
  836
  Nje grua qe me pa filxhan dhe me tha je njeri shum me fat.
  Dhe un qe mendoja me veten ky fati im do jet me pushime se ska mundesi .
   

 4. #333
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,190
  Forca e Rrespektit
  2106
  Kjo Maratona e Kenges ne Shqiperi ... me ta shpifur me Playback, qysh nuk ju vjen turp mo ... boh njerez pa lidhje.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 12 nga 12 I parėI parė ... 23456789101112

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 3 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 3 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •