Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314
Duke shikuar rezultatet 391 ne 399 nga 399
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #391
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,320
  Forca e Rrespektit
  2168
  Kurioziteti i madh i disave ndaj meje ,qe kisha kohe pa i pare verdalle... me bejne pershtypje ne pergjithesi k'to tipa/e qe interesohen ndaj teje, edhe pse nuk interesohesh ndonjehere ndaj tyre.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #392
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Erdha te cmallemi, po dhe ju skeni ndryshuar fare. Ndjesia esht njesoj sikur kthehem ne shpi.

  Mesa shof kto ikonat e mia nuk dilkan, do i coj me fjale. (smile) (heart)
   

 4. #393
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,262
  Forca e Rrespektit
  836
  Citim Origjinale Postuar nga Violinisti Shfaq Poten
  Interesant, kerkues llogarie, romantik,urdherues. 3 ne 1 .D
  Lol rėndsi ka qė ka mall pėr mua .
  Ajo pjesa mė interesoi vėrtet.
   

 5. #394
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Nje email te gjate e te gjate qe skam hic qejf ta lexoj....
   

 6. #395
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,268
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2415
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nje email te gjate e te gjate qe skam hic qejf ta lexoj....
  Tė gjatė e tė gjerė*
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #396
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Tė gjatė e tė gjerė*
  Ne kete pike po ta le fantazine lirshem....
   

 8. #397
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,268
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2415
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ne kete pike po ta le fantazine lirshem....
  Jo se dy herė tė gjatė e kishe pėrdor, fjalėn.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 9. #398
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,385
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Jo se dy herė tė gjatė e kishe pėrdor, fjalėn.
  Normal se eshte me I gjate se I gjate dhe me kete rast shprehesh per gjatesine qe eshte mbi gjatesine e gjatesise normale te gjatesise se nje emaili...

  Nuk e di a u spjegova mire...
   

 10. #399
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,320
  Forca e Rrespektit
  2168
  Njera qe punon ne reception ne gym ... desha te ja thyej hunden & i meant it

  A total jealous looser
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •