Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314
Duke shikuar rezultatet 391 ne 414 nga 414
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #391
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Kurioziteti i madh i disave ndaj meje ,qe kisha kohe pa i pare verdalle... me bejne pershtypje ne pergjithesi k'to tipa/e qe interesohen ndaj teje, edhe pse nuk interesohesh ndonjehere ndaj tyre.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #392
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  17
  Forca e Rrespektit
  0
  Erdha te cmallemi, po dhe ju skeni ndryshuar fare. Ndjesia esht njesoj sikur kthehem ne shpi.

  Mesa shof kto ikonat e mia nuk dilkan, do i coj me fjale. (smile) (heart)
   

 4. #393
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,330
  Forca e Rrespektit
  836
  Citim Origjinale Postuar nga Violinisti Shfaq Poten
  Interesant, kerkues llogarie, romantik,urdherues. 3 ne 1 .D
  Lol rėndsi ka qė ka mall pėr mua .
  Ajo pjesa mė interesoi vėrtet.
   

 5. #394
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,393
  Forca e Rrespektit
  500
  Nje email te gjate e te gjate qe skam hic qejf ta lexoj....
   

 6. #395
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,275
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2415
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nje email te gjate e te gjate qe skam hic qejf ta lexoj....
  Tė gjatė e tė gjerė*
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #396
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,393
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Tė gjatė e tė gjerė*
  Ne kete pike po ta le fantazine lirshem....
   

 8. #397
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,275
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2415
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Ne kete pike po ta le fantazine lirshem....
  Jo se dy herė tė gjatė e kishe pėrdor, fjalėn.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 9. #398
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,393
  Forca e Rrespektit
  500
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Jo se dy herė tė gjatė e kishe pėrdor, fjalėn.
  Normal se eshte me I gjate se I gjate dhe me kete rast shprehesh per gjatesine qe eshte mbi gjatesine e gjatesise normale te gjatesise se nje emaili...

  Nuk e di a u spjegova mire...
   

 10. #399
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Njera qe punon ne reception ne gym ... desha te ja thyej hunden & i meant it

  A total jealous looser
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #400
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,451
  Forca e Rrespektit
  417
  Qė kur ha ushqim dietik, nuk kam energji.
  Nuk duhet tepruar me dietėn...
   

 12. #401
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LabyRinth30
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  What Goes Around......Comes Around
  Postime
  677
  Forca e Rrespektit
  110
  Ajo cka vihet re sot gjithmone e me shume ,mungesa e informacionit....injoranca e theksuar

  ... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

 13. #402
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,393
  Forca e Rrespektit
  500
  Bera nje bisede me nje te panjohur ne kafene dhe vertet me impresionoi me kulturen dhe inteligjencen qe zoteronte.
   

 14. #403
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,470
  Forca e Rrespektit
  8323
  Me beri pershtypje nje message qe me kishte derguar dikush ne messenger. Ishte nje pik...thjesht nje ".". Dhe fillova te mendoja vertete eshte i manget ky apo ben vet?
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 15. #404
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,575
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Nganjehere e ndjeje se si ajo energjia e diellit qe shkelqen mbi ne,natyra e qete me perqafon,dhe kjo eshte nje ndjesi e pakrahasueshme sa here e perjetoj.
  I tille ishte mengjesi i sotshem!! )
   

 16. #405
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Njeri I cili me cau koken, duke me bere komplimente se sa ne forme te mire dukem.... ufff c’fare bezdisje & turn off. Gje e keqe kur nje mashkull te ve ne siklet ne nje menyre te tille.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #406
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LabyRinth30
  Antarėsuar nė
  May 2015
  Vendodhja
  What Goes Around......Comes Around
  Postime
  677
  Forca e Rrespektit
  110
  Eshte per te qeshur, por edhe per te qare kur mendon se sa shume femra "fycka" gjen verdalle...........

  ... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

 18. #407
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Fakti qe kisha harruar celesin e shtepise , tere diten ne dere sot..... e fakti qe nuk e ka prekur njeri me dore , do te thote se sa i sigurte eshte pallati .

  Ps... Lucky me
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #408
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,470
  Forca e Rrespektit
  8323
  Une: Me falni, sa kushton kjo canta Prada?
  Ajo: €2,200
  Une: Ok!
  Starts to walk away, slowly
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 20. #409
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,047
  Forca e Rrespektit
  1500

  disa njerez kan nevoj per ndihmen dhe ngushellimin e te tjereve... (por e fshehin nuk thon nga ndergjegjja qė kan ne vete)..….


  prandaj sben asnjeher t`i keqkuptojm, sepse secili ka ngarkesat e veta.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 21. #410
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  438
  Forca e Rrespektit
  277
  Citim Origjinale Postuar nga LabyRinth30 Shfaq Poten
  Eshte per te qeshur, por edhe per te qare kur mendon se sa shume femra "fycka" gjen verdalle...........
  Qe i bie te jene kto "Fyckat ' ? D
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 22. #411
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,575
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Gjeja me veshtire e nje femre eshte te arrije te meritoje statusin; Zonje!
  Sot kisha kenaqesine te pija kafe me nje te tille.
   

 23. #412
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,451
  Forca e Rrespektit
  417
  Qė nuk kam ngrėnė pothuajse fare... me njė kafe e 4 biskota jam gjithė ditėn.
   

 24. #413
  fv
  Antarėsuar nė
  Sep 2018
  Postime
  2
  Forca e Rrespektit
  0
  M'ka be pershtypje nje cun sepse kur jemi pa u sille mire dhe bente sikur ja donte disi.. por dhe nje dite rastesishte jemi pare dhe u pershendetem.. dhe disi zgjati si shume kur me mbante doren.. disi deshti me thene dicka por nuk e tha..

  ndonjehere I shkruj ne viber.. sa me mbajt kontakt por disi i ftoht ne bised.. dhe ai kthen pergj sa me then ok mire po ti, kur bej ndonje pytje e lejon por nuk m'ke pergj edhe per nje gje shum te thjesht pershembull si kalove ket vikend? heheh

  si tja bej aman
   

 25. #414
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,575
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Une: Me falni, sa kushton kjo canta Prada?
  Ajo: €2,200
  Une: Ok!
  Starts to walk away, slowly
  ahahahahahahah,me lot.
  S"ke pas faj,dhe keto cmimet ma sikur te shesin stilistin e gjalle,se jo iden e ti ne nje cope lekure.
   

Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •