Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920
Duke shikuar rezultatet 571 ne 574 nga 574
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #571
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,506
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Filloi bora edhe ketej….
  Prandaj spo mbledh veten nga i ftohti une
   

 3. #572
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,553
  Forca e Rrespektit
  8340
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Do ma tregosh pak tek cila palester behet fjale qe te vij ndonje dite e ta bej per dy leke. Pis milet
  Haha jo dhunė ndaj femrave, edhe atyre mė pise!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #573
  fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  15
  Forca e Rrespektit
  0
  E kam vene re, sa here qe dal vetem per kafe, nuk mi hedh syte asnjera.. Ndersa kur dal vete i dyti, me duket sikur po me hane me sy.

  Gra te marra..
   

 5. #574
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,237
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Nje proteste.

  Protestohej per te gezuar dy e me shume penzione.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •