Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920
Duke shikuar rezultatet 571 ne 592 nga 592
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2008
  Postime
  199
  Forca e Rrespektit
  140

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #571
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,563
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Filloi bora edhe ketej….
  Prandaj spo mbledh veten nga i ftohti une
   

 3. #572
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,559
  Forca e Rrespektit
  8340
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Do ma tregosh pak tek cila palester behet fjale qe te vij ndonje dite e ta bej per dy leke. Pis milet
  Haha jo dhunė ndaj femrave, edhe atyre mė pise!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #573
  fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  31
  Forca e Rrespektit
  0
  E kam vene re, sa here qe dal vetem per kafe, nuk mi hedh syte asnjera.. Ndersa kur dal vete i dyti, me duket sikur po me hane me sy.

  Gra te marra..
   

 5. #574
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,247
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Nje proteste.

  Protestohej per te gezuar dy e me shume penzione.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 6. #575
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,548
  Forca e Rrespektit
  2292
  Skandali qesharak I kryeministres , ne lidhje me Brexit . She must go ....
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #576
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,618
  Forca e Rrespektit
  418
  Kam bere dikur njė koment pėr tė, e me vjen mire kur fjalėt e mia dalin....

  Pėrshtypja e sotme... koha e mire qe bėn sot, ka dalė dhe dielli... por tė dielėn pritet borė...
   

 8. #577
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,658
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  It's cloudy right now in Athens, Greece. The forecast today shows a low of 10°. Tonight there's a chance of rain.
  13°
  2 PM
  13°
  3 PM
  13°
  4 PM
  13°
  5 PM
  12°
  6 PM
  12°
  7 PM
  12°
  8 PM
  12°
  9 PM
  11°
  10 PM
  11°
  11 PM
  11°
  12 AM
  11°
  1 AM
  11°
  2 AM
  12°
  3 AM
  12°
  4 AM
  12°
  5 AM
  12°
  6 AM
  12°
  7 AM
  12°
  8 AM
  12°
  9 AM
  12°
  10 AM
  13°
  11 AM
  13°
  12 PM
  13°
  1 PM
  PreviousNext
  Saturday
  12°11°
  Rain
  Sunday
  13°8°
  Rain
  Monday
  16°11°
  Partly Cloudy
  Tuesday
  19°15°
  Rain Showers
  Wednesday
  20°10°
  Mostly Sunny

  kohe qe sic parashikohet perseri 20 grade ditet e ardhshme.
   

 9. #578
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,563
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  It's cloudy right now in Athens, Greece. The forecast today shows a low of 10°. Tonight there's a chance of rain.
  13°
  2 PM
  13°
  3 PM
  13°
  4 PM
  13°
  5 PM
  12°
  6 PM
  12°
  7 PM
  12°
  8 PM
  12°
  9 PM
  11°
  10 PM
  11°
  11 PM
  11°
  12 AM
  11°
  1 AM
  11°
  2 AM
  12°
  3 AM
  12°
  4 AM
  12°
  5 AM
  12°
  6 AM
  12°
  7 AM
  12°
  8 AM
  12°
  9 AM
  12°
  10 AM
  13°
  11 AM
  13°
  12 PM
  13°
  1 PM
  PreviousNext
  Saturday
  12°11°
  Rain
  Sunday
  13°8°
  Rain
  Monday
  16°11°
  Partly Cloudy
  Tuesday
  19°15°
  Rain Showers
  Wednesday
  20°10°
  Mostly Sunny

  kohe qe sic parashikohet perseri 20 grade ditet e ardhshme.
  Sillje te muajit me mire se pa pune jemi e lexojme nai gjo
   

 10. #579
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,658
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Sillje te muajit me mire se pa pune jemi e lexojme nai gjo
  Mesoje permendesh keto njehere,neser prape hahahahahahahaha
   

 11. #580
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,658
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Kur ti besone ne dicka,eshte pikerisht besimi jot qe te con drejt asaj cfare ti ke besuar.
  Dhe kur vjen ky moment ndihesh me fat qe bota ka te tjere si ty. )
   

 12. #581
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,563
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ky i ftohti i llahtarisur....bum bum pernjehere
   

 13. #582
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  513
  Forca e Rrespektit
  267
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Kur ti besone ne dicka,eshte pikerisht besimi jot qe te con drejt asaj cfare ti ke besuar.
  Dhe kur vjen ky moment ndihesh me fat qe bota ka te tjere si ty. )
  Flm flm po ēe deshe qe u harxhove?! :p
   

 14. #583
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,563
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Qe nuk postoj dot foto....ca ka ndodh?
   

 15. #584
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,559
  Forca e Rrespektit
  8340
  Fjolla Morina, realisht ma shpifi!!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 16. #585
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,328
  Forca e Rrespektit
  1376
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Fjolla Morina, realisht ma shpifi!!
  Dhe jo vetem Fjolla
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 17. #586
  fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  31
  Forca e Rrespektit
  0
  Edhe nje vize tjeter e shkruajtur me shkumes te muri.. U shtofshin
   

 18. #587
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,658
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Flm flm po ēe deshe qe u harxhove?! :p
  1+1=2....E shef si shtohen ?!
  kush e di tani,kush del e noj tjeter si ne te DY. shtohemi prape hahahahaha
   

 19. #588
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,658
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Edhe nje vize tjeter e shkruajtur me shkumes te muri.. U shtofshin
  Miremjesi.

  Ke "ekzekutove" tek muri?!
   

 20. #589
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,658
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Sot qenka dite dimrit me shi,po me shijone kjo kafia e mjesit tani me shume se dje.
   

 21. #590
  fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  31
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Miremjesi.

  Ke "ekzekutove" tek muri?!
  Nuk jane ekzekutime, por shpirtra te shpetuar 😂
   

 22. #591
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,798
  Forca e Rrespektit
  529
  Relaksi qe me jep mali.... ketu gjej nje qetesi shpirterore te papare.
   

 23. #592
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,247
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8321
  Kater arkivole ne nje oborr☹
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Faqja 20 nga 20 I parėI parė ... 1011121314151617181920

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •