android
Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456
Duke shikuar rezultatet 151 ne 174 nga 174
 1. #1
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #151
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  I kam udhtuar vietet nder shekuj,per te ardhur ne deren tende!
  Tani e kuptoj.
  I kam ndaluar stinet ne stinen tone...
  E kaq mallshem po e jetoj!!


  ) Ky Frymzimi i momemntit.
   

 3. #152
  Moderatorė

  User Info Menu

  Turizmi, sot nė mbrėmje charteri i parė nga Finlanda
  Sot nė darkė mbėrrin charteri i parė nga Finlanda. Janė 30 mijė turistė qė vijnė pėr herė tė parė nė Shqipėri."

  Lajmin e bėri tė ditur ministri i Turizmit Blendi Klosi dje gjatė njė takimi me qytetarė nė Teatrin Petro Marko nė Vlorė, nė kuadėr tė turit “Puna pėr Shqipėrinė qė Duam, llogaridhėnia publike e qeverisė”

  Ministri i Turizmit Blendi Klosi u shpreh optimist qė kėtė sezon turistik Vlora do tė mirėpresė mė shumė vizitorė.

  "Ėshtė njė arritje nė fushėn e turizmit nė Shqipėri, janė 30 mijė turistė qė vijnė pėr herė tė parė nė Shqipėri. Duhet qė kėtė vit sezoni turistik tė jetė i mirėmenaxhuar”, nėnvizoi Klosi
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #153
  Braveheart

  User Info Menu

  Fakti qe kur u ktheva sonte ne shtepi... Duke pare nga dritarja, vura re qe nje pjese e pallatit nga kati i dyte gjer ne katin e kater , ishte dogjur keq fare. Nuk e di se c'fare ka ndodhur me duhet te pyes neser, se eshte vone tani. Me ka ngelur ne mendje, apo nuk e kam edhe perballe... pamje tragjike.
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 1 Javė mė Parė ne 23:21.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #154
  oNcE...

  User Info Menu

  Ke te shkruaj me para.
  Sot ka qene 1 dite plot ndodhi.

  1.vajza qe u ambjentua me 2 shoqe tmiat sikur ti njihte tere jeten e tmendosh qe eaht tip i ndrojtur
  2. piket ne provim. Nailed it
  3. Mdoli para nfb 1 anekdote e nastradinit me gomarin. atij i vodhen gomarin. Njerezit ne vend te denonin hajdutin qe beri gjemen u mernin me nastradinin duke i kerku llogari pse nuk e lidhe. Nderkohe pyes veten: mos valle keta robt skan dash te dihet kush esht vjedhesi dhe merren me nastradinin? Edhe kjo histori mdoli para fiks ne 1 moment kur kalova pothuajse te njejtat peripecira per 1 ceshtje.
  4. Ca njerez qe skuptojne. Kisha shkruar ca vargje shpirterore gjasme dhe tjetra qe as ja ka haberin letersise e kishte marre tjeter per tjeter e me kerkon llogari ne wallin e fb tim se per ke i kam shkruar. Lol

  strange people all around
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #155
  Braveheart

  User Info Menu

  Kjo koha taman ...typical English weather
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #156
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Popull frikacak qe jeton ne ikje e siper duke menduar vetem te mbroje koken e tij.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #157
  Anėtar Aktiv

  User Info Menu

  Qiellin e kishin zhgarravitur si rrjet merimange,,nuk me beri pershtypje shum se kete e bejne cdo dite...por po mendoja kaq kriminela jane?!
   

 9. #158
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Robt e riperseritshem...te lodhshem pff!
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 10. #159
  Moderatorė

  User Info Menu

  ...tč keqen u plakem ., nuk kemi takat tč festojmč krah per krah me rinin :-)
   

 11. #160
  Super Moderator

  User Info Menu

  kam nje lule qe me pelqen jasht mase po sesht si dua pyes nje komshije dhe me tha provo te rimbjellesh dhe ne fund te vazos ver nje vez...
  max do me dal nje zog.. cudi!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #161
  Moderatorė

  User Info Menu

  C'qetesi forumore keshtu??
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 13. #162
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Shyqyr qe u ula pak,se shume vape dita sot.!!
   

 14. #163
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Barbaria nuk ka te ndalur. Keto dite e paskan vra Rrėqebullin nje kafshe me rrezik zhdukjeje ne tokat tona !

  Na ta vrajme kaprollin, lepurin, arushen, kitrren, shiponjen, e nuk lam shtaze as shpeze te eger pa vra dej ti qesim fare

  Ne kete toke Iliro - Pellazgo - Dardane nuk lejojme, me jetu, asnje egersire tjeter perveq neve
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 15. #164
  Braveheart

  User Info Menu

  Ne lidhje me forumin, po ve re qe shume anetare kane dalur nga origjinaliteti...e kjo nuk eshte gje e mire.

  Ne lidhje me veten time ne pergjithesi... Nuk e kisha pritur k'te vere kaq te zenme & plot supriza.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #165
  oNcE...

  User Info Menu

  se clexova per 1 koncert te 1 greku nshqiperi dhe pagesen 150 euro njerezve qe ti shkonin ne koncert. Tjet e vertet valle?!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 17. #166
  Moderatorė

  User Info Menu

  Ne mos gaboj sot behet promovimi i nje libri te nje autoreje shqiptare(dikur e kisha ne listen e shokeve ne fb).

  E hoqa,se ne nje koment e kisha prek ne seder ku pas atij komenti i bie kameras ne msn e donte te fliste.

  I thash dy here qe jam me njerez,por me tha me le nje ore te flasim(pa fol e shkruar asnjehere ne privat pervec prezantimit qe kryesisht e kerkoj pasi dikush ben ftese).

  E kur i ra tel,por pa kamera i fola duke me tregu per suksesin e saj,filloi te fliste shume banal,duke qeshur,por jo duke mu drejtuar mua.

  Pa piken e etikes,e nderkohe qe fliste me fjale banale,une s'ktheja pergjigje,duke thene qe te vertetonte,,,je aty,je aty.
  Me degjon?
  Me degjon?

  Foli gati 15 min duke me treguar,pa asnje interes qe te me tregonte e shpalosi jeten e saj per nje cerek ore(dukej si e deshperuar me ato tregime).

  Pas nje jave e fshiva

  Habitem,,,,,,shkrimtare.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #167
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  se clexova per 1 koncert te 1 greku nshqiperi dhe pagesen 150 euro njerezve qe ti shkonin ne koncert. Tjet e vertet valle?!
  E vertete..kemi leke ne Shqiptaret,kot qahemi
  Me sa degjova ishin shitur te gjitha biletat e koncertit te ketij,nazistit!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 19. #168
  Moderatorė

  User Info Menu

  Aftesia e rralle e njerezve per te qene vetvetja. :-)

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 20. #169
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Shoqeria jone, me uregjence, ka nevoje jetike per me shume dashuri, mirekuptim e respekt ndaj njeri-tjetrit. Kjo eshte me e nevojshme se sa buka dhe ajri.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 21. #170
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Nje dite e re ,eshte gjithnje nje buzeqeshje e re.
  Shpesh kur mendoj diten e fundit te jetes,dua te vdes ne mengjes. pasi lindja e mund vdjekjen.
   

 22. #171
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Era k'non ne hapje te kampionatit Boteror ����*��
  Dua Lipa ne Lige te Kampioneve ����*��
  Rita ne UEFA ����*��
  Ato xhudistet ēdo dite na sjellin medalje ��*♀️����️����

  O lune, gra lune e bravo ju koft ������

  Me kan n'men na burrat edhe Qeveria jone kishim kerku liberalizim te vizave veq per gra ���� Masi po ju hec le te dalin, le t'punojne, le t'vyejn e le t'fitojne ������

  Na burrat po t'rrim kah shpija, �� tarahitmi kafe me kafe tu pi birra �� e po t'bajme kokrren e qejfit ��������
  Heren e fundit u redaktua nga kitrra 123; 2 Dite me Pare ne 12:29.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #172
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Nora k'non ne hapje te kampionatit Boteror ����*��
  Dua Lipa ne Lige te Kampioneve ����*��
  Rita ne UEFA ����*��
  Ato xhudistet ēdo dite na sjellin medalje ��*♀️����️����

  O lune, gra lune e bravo ju koft ������

  Me kan n'men na burrat edhe Qeveria jone kishim kerku liberalizim te vizave veq per gra ���� Masi po ju hec le te dalin, le t'punojne, le t'vyejn e le t'fitojne ������

  Na burrat po t'rrim kah shpija, �� tarahitmi kafe me kafe tu pi birra �� e po t'bajme kokrren e qejfit ��������
  kesaj nuk i thohet barazi por heqje pergjegjesie e te ndryshonin rolet "parazitet" ku ka parazit... por une besoj qe ky deklarim eshte nje shenj "vetedije" njohje e thelle e mases e kjo eshte nje fillim i mire...
  te pershendes zt kitrra123... qe thua ti po kujt i thua se!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #173
  Administrator

  User Info Menu

  Protesta e PD &LSI ...kaq paqedashese e kaq me edukate.
  Me shpejt mbaroi se filloi.

  Bukur fort
   

 25. #174
  Super Moderator

  User Info Menu

  Protesta me ben pershtypje..sa pak njerez,as te vetet s'po ja varin me Lulit edhe Monikes
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •