android
Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678
Duke shikuar rezultatet 211 ne 228 nga 228
 1. #1
  Anėtar i ri

  User Info Menu

  Cfare ju ka bere me shume pershtypje sot?

  Sot natyra me beri nje dhurate, me fali bore, shume bore, dhe kjo me beri vertete pershtypje, sepse natyra gjithmone me ben supriza pikerisht ne castin kur un nuk e pres. Ndersa po shetisja m'bi gjithe ate bardhesi, ju afrova me shume te qenit njeri, arrita dhe ta prek ate, natyralitetin e qenies time. Sepse fatkeqesisht ne shpeshhere harrojme se jemi pjese e natyres, por fatmiresisht natyra nuk na harron kurre, dhe jo rralle na e kujton kete gje.


  Dhe ndersa po ecja, lexova disa vargje thelle ne qenien time.


  Nese qielli nuk do kishte me yje...
  nese floret e bores nuk do ta puthnin me token...
  nese oazet nuk do frymonin me ne shkretetire...
  nese deti nuk do kishte me dallge...
  atehere vertete qe do tet doja kaq shume e dashur...


  Kjo ishte ajo qe buroi nga pershtypja ime e sotme.

  Ju pershendes!
   

 2. #211
  Moderatorė

  User Info Menu

  Nuk po’ me ben pershtypje asnje gje se fundmi... erdhi fundi I botes me duket...
   

 3. #212
  Alis Volat Propriis

  User Info Menu

  Njera ne palester...bente ca ushtrime, pastaj hynte brenda ne dhomen e ndrrimit, thante floket me tharese, shihte veten ne pasqyre, pastaj dilte prape jashte dhe vazhdonte me ushtrimet. Pastaj hynte prape ne dhomen e ndrrimit dhe vazhdonte me te njejtin avaz. Mendoja se i kisha pare te gjitha ne kte bote, por mesa duket njerezit jane strange dita dites.
  "I want to be important. By being different. And these girls are all the same.” - Sylvia Plath

 4. #213
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Bukuri Mesdhetare.

   

 5. #214
  Super Moderator

  User Info Menu

  qe kam gabuar ne plotesimin e deklarimeve te taksave... pyes veten je ti apo jo.... ?!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #215
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  qe kam gabuar ne plotesimin e deklarimeve te taksave... pyes veten je ti apo jo.... ?!
  Hajt he Burrnesh se Gabimet per njerezit jane.

  Nqs.tč fusin ne burg cigare e kafe ti ēoj unč ., ose zhduku pa gjurm e eja ketej.

  Ika se nuk kam kohč ahaha :-)
   

 7. #216
  Super Moderator

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  Hajt he Burrnesh se Gabimet per njerezit jane.

  Nqs.tč fusin ne burg cigare e kafe ti ēoj unč ., ose zhduku pa gjurm e eja ketej.

  Ika se nuk kam kohč ahaha :-)
  si ike... prit tani dili zot fjaleve.... ku ishe ti?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 8. #217
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  si ike... prit tani dili zot fjaleve.... ku ishe ti?
  ...erdha nga tč blerit cigare e kafe per vete se po hy unč ne burg per ty se njelloj kjo punč ., e ti je e lirč :-)
   

 9. #218
  >>ILoveKosovo<<

  User Info Menu

  asgje…………


  anything easy...…..
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 4 Dite me Pare ne 21:40.
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,
  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 10. #219
  Kohe & Stine

  User Info Menu

  Kisha kohe qe nuk lagesha nga nje shi vere ne Athine,pasi bie rrall.
  Sot e shijova ,ishte e mrekullueshme,tek ullinj,portokalle,dhe lule nga te kuqe deri te bardha e cdo lloj ngjyre,puthinin pikat e shiut,bashke me to dhe une. )
   

 11. #220
  >>ILoveKosovo<<

  User Info Menu

  mu mben pershtypje etapa njerezore…. nuk po duket se eshte tu shku rregullisht mir diqka.


  Fatkeqesisht disa njerez as sje qe i kundershton, se spo ka kuptim,

  por as ti lejosh ashtu ne katastrofe spo mundemi se po shkaterrohemi edhe ne afer tyre….
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,
  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #221
  >>ILoveKosovo<<

  User Info Menu

  ….. njerezit pa Respekt.
  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 2 Dite me Pare ne 09:29.
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,
  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 13. #222
  Moderatorė

  User Info Menu

  ... Xhemi Shehu me rroba banjo ...njč figur super fizike qe trg.gjatč pushimeve verore ne jug.
   

 14. #223
  Moderatorė

  User Info Menu

  Facebook

  Dashuria ime madheshtore ka luajtur Debussy dhe Heandel me talentin Florian Vlashi,i cili Khatian e njohu nga fb nepermjet prof P Kabos.

  E paska pershendetur ate.
  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 18 Ore me Pare ne 18:15.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 15. #224
  Moderatorė

  User Info Menu

  Si nuk pame nje ndeshje rehat..
   

 16. #225
  Larguar...

  User Info Menu

  ...sa shpejt qe mbaron bakllavaja

  Darius
  La vita č bella...

 17. #226
  Moderatorė

  User Info Menu

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Botėn e Loyt e kanė robėru mes kopshi si ai i Edenit,ku lozen simfonitė mė tė bukura,recitohen sonetet e Shakespeare dedikim,e nė ndalesė zotėrojnė urtėsinė Rumi-ane.

  Veē kur kalohet ky cak fiton dashurin e pastėr tė saj.

  Mundesh ?

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 18. #227
  plak gjufurrak

  User Info Menu

  Kjo shthurje qytetare ku e keqja fillon e krahasohet me nje te keqe tjeter e miresia nuk pa kurre drite.

  Pra, na shkoje jeta tuj thane: Kjo e keqe eshte me e mire se e keqja tjeter.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 19. #228
  Anėtar i Nderuar

  User Info Menu

  loja mes russia e eegjypt
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •