Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678
Duke shikuar rezultatet 211 ne 213 nga 213
 1. #1
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SunLiGhT
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  876
  Forca e Rrespektit
  1717

  Cfare kenge jeni duke degjuar ?

   

 2. #211
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,022
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
   

 3. #212
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,113
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 4. #213
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,113
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

Faqja 8 nga 8 I parėI parė 12345678

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •