Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 23 nga 23
 1. #1
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10

  hihi Me vjet qe sjom kon knej ^_^

  Cka po boni ju hahaha
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  7,882
  Forca e Rrespektit
  4980
  i mirepritur..
  "beato colui che nella vita ha trovato lo scopo della propia"

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  36,005
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11846
  Ma mire vone se kurre,i thone nje shprehje.

  Mire se keni riardhur!
  Ne jemi mire ,t"njejten urojme dhe per ju!
   

 4. #4
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  ^_^ zakonish si humb @Abis sa nuk harroje kete FAVICON "FV" une e kam pas krijuar hahaha
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 5. #5
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  i mirepritur..
  Falemenderit
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 6. #6
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ma mire vone se kurre,i thone nje shprehje.

  Mire se keni riardhur!
  Ne jemi mire ,t"njejten urojme dhe per ju!
  Falemenderit me vjen mire !
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 7. #7
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,483
  Forca e Rrespektit
  2154
  Prezantohu edhe nje here , se je harruar. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #8
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,691
  Forca e Rrespektit
  3192
  Citim Origjinale Postuar nga K|nG Shfaq Poten
  ^_^ zakonish si humb @Abis sa nuk harroje kete FAVICON "FV" une e kam pas krijuar hahaha
  Paske qene i vogel per forum atehere,tani qenke bere tamam

  Mire se je rikthyer!
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 9. #9
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Paske qene i vogel per forum atehere,tani qenke bere tamam

  Mire se je rikthyer!
  ku njef teknologjia moshe ore
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 10. #10
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Prezantohu edhe nje here , se je harruar. lool
  Arianiti 25 vjec aktualisht, jetoj nDrenicen Heroike Kosove
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,483
  Forca e Rrespektit
  2154
  Ta gezosh emrin , me pelqen shume .. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ta gezosh emrin , me pelqen shume .. : )
  edhe ti prezantohu se ste njof ^_^
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 13. #13
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  16,483
  Forca e Rrespektit
  2154
  Nuk je i vetmi .. loool


  Quhem Zana , dhe jam Shqiptare .. kaq tani per tani : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #14
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk je i vetmi .. loool


  Quhem Zana , dhe jam Shqiptare .. kaq tani per tani : )
  me vjen mire

  respect.jpg
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 15. #15
  oNcE... fv Avatari i Soulmind
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Postime
  12,511
  Forca e Rrespektit
  9243
  hic rrijme... shofim kush anetar te rinj vijne ne forum Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #16
  VIP fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,702
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  786
  Po mir se vjen.
  Ishalla po kemi fat me ty,se meshkujt e tjer ii kan privatizu (shaka).
   

 17. #17
  KS - AL ethn. fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,363
  Forca e Rrespektit
  1470
  e llogarit pershendetje fjalin tuaj:

  Cka po boni ju hahaha ???

  Mire se keni ardhur

  Kur i kulturuari hesht nga edukata,

  Injoranti mendon se e la pa fjalė...

  I Love Kosovo: Kosova ime, zemra ime....


  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe jo duke pritur..… 18. #18
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  hic rrijme... shofim kush anetar te rinj vijne ne forum Lol
  haha ne fakt une s`jom i ri hiq hahah paskam me shume vite i antarsuar se ju ^_^
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 19. #19
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Po mir se vjen.
  Ishalla po kemi fat me ty,se meshkujt e tjer ii kan privatizu (shaka).
  Te gjitha me privatizim edhe ketu a hahahahahah
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 20. #20
  VIP fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  10,702
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  786
  Citim Origjinale Postuar nga K|nG Shfaq Poten
  Te gjitha me privatizim edhe ketu a hahahahahah
  ngeli vec me gjujt femrat.
   

 21. #21
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  31
  Postime
  3,915
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Welcome Back Bro
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 22. #22
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Welcome Back Bro
  Pleasure bro
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

 23. #23
  Drenica Heroic fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Drenicė
  Mosha
  25
  Postime
  387
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  ngeli vec me gjujt femrat.
  Une jo e
  -K|nG

  Liber i vjeter me shume fleta ku n`cdo flete shkruhet vetem e verteta

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •