Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 8 nga 8
 1. #1
  fv
  Antarėsuar nė
  Jun 2018
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Shqiptaret ne Gjermani....

  prshendetje te gjitheve !
  un jetoj ne gjermani qe 1 vit domethene e kam thyer vizen po e theksoj kte qe ta lidh biseden me poshte!
  kte vit kam ne plan te bej martese me nje shtetase te huaj por qe jeton ne gjermani ..
  Dhe mbase disa prej jush munt te din rreth martesave jasht vendit!
  Doja te dija rreth dokumentave qe nevoiten dhe procedurave qe duhet te ndjek ..
  Flm
  Heren e fundit u redaktua nga Elsjan; 1 Javė mė Parė ne 19:08. Arsyja: pyetje rreth martesave ne Gjermani
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,377
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11640
  Pershendetje!
  Hapi i pare qe duhet te beni eshte ti drejtoheni Ambasades Shqiptare ne Gjermani!
  Nga aty do te informohi hap pas hapi,pasi eshte nje procedur e tere letrash qe duhet te ndiqet.
   

 3. #3
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,423
  Forca e Rrespektit
  0
  mire esht para kohe te nis procedura letrave
   

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,803
  Forca e Rrespektit
  965
  Tek vendi ku jeton, me sė miri ėshtė tė shkosh ne Komunė, nė Ausländeramt ose Einwohnerkontrolle,
  dhe aty merr informata me tė hollčsishme.
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 5. #5
  >>ILoveKosovo<< fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,674
  Forca e Rrespektit
  1437
  sme pelqen Gjermania fare per jete…... Preferohet shum kujdes ne ate vend (kriminalitet ka shum).
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,
  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 6. #6
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,423
  Forca e Rrespektit
  0
  Citim Origjinale Postuar nga Violetta Shfaq Poten
  sme pelqen Gjermania fare per jete…... Preferohet shum kujdes ne ate vend (kriminalitet ka shum).
  gabim e ke shtet me i mire per pune se gjermania nuk ka
   

 7. #7
  >>ILoveKosovo<< fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,674
  Forca e Rrespektit
  1437
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  gabim e ke shtet me i mire per pune se gjermania nuk ka
  pune ke...

  ... cme duhet puna, kur ka aq shum bandita kriminale, qe me trishtojnė. Mua sme pelqen ashtu kur ska aq sigurim.  Suksese andej pra. : d
  Kur i kulturuari hesht nga edukata,
  Injoranti mendon se e la pa fjalė.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #8
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,423
  Forca e Rrespektit
  0
  une afer 9 muaj kam puno asni band apo nasni problem nuk kam pasur
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •