Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 26 nga 26
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  17,992
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8305

  WXP edhe 100!

  O Shef, shume urime per ty shefo.

  Befsh 100 vjet.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,575
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11738
  Wxp dhe 100!!
  Fat dhe mbaresi.

   

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,149
  Forca e Rrespektit
  4529
  100 vite plot harmoni,shendet e te mira me c'ka ju do zemra.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 4. #4
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,174
  Forca e Rrespektit
  10
  ...edhe 100 vite plot shendet dhe lumturi. Urime!

  Darius
  La vita č bella...

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  10,972
  Forca e Rrespektit
  3383
  Edhe 100 Wxp
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,344
  Forca e Rrespektit
  2172
  Edhe 100

  .......
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,330
  Forca e Rrespektit
  836
  Edhe 100 vite tė lumtura
   

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,912
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Edhe 100 dhe e men ne koke
   

 9. #9
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ju faleminderit per urimet,
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,069
  Forca e Rrespektit
  2177
  ...per tč rriturit ka veē njč urim .,

  U plaksh i lumtur me shendet e me ēf.ke per zemer.
   

 11. #11
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,047
  Forca e Rrespektit
  1500
  Suksese dhe te gjitha te mirat ne jetė………….. vetem perpara!
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,393
  Forca e Rrespektit
  500
  Ta gezosh ditelindjen !
  Ah po qerasjet kur te kesh na thirr..
   

 13. #13
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  101
  urime shum sukses
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 14. #14
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,471
  Forca e Rrespektit
  4949
  Gezuar ditelindjen WxP edhe 100 vite te tjera ! (urimet pranohen edhe me vonese apo jo?!)
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 15. #15
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,143
  Forca e Rrespektit
  88
  Edhe 100 tjera.
   

 16. #16
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Faleminderit te gjithve, fatkeqsisht e festove ne it, kush eshte ktej nga Milano bujrum
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 17. #17
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,149
  Forca e Rrespektit
  4529
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Faleminderit te gjithve, fatkeqsisht e festove ne it, kush eshte ktej nga Milano bujrum
  Dmth na ke ik pa ta pi nje gote duke e trokit per shendetin tend?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 18. #18
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  I thojn i llaf guri rend ne vend te vet :p kam ik per nje vizit :p do kthehem shpejt e sdo e lem pa pi nje got po tmaroj edhe ramazani qe ta pim pa na trujt njeri :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,149
  Forca e Rrespektit
  4529
  Hahahahaha.

  Kalofsh mire atehere.

  Do therrasim e plakun,se deri atehere e ai do kete mbaru agjerimin.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #20
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Ti bojm icik xhiro te lokali Darius :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  29,912
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te kjo tema vje era tradheti ...ku shkoni ju pa na femnat eeeee ytttt , qafen
   

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Edhe 100 WXP. :-) sa dite je ne Milano se unė jam jashte deri Nesėr. :-)
   

 23. #23
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,213
  Forca e Rrespektit
  968
  Gezuar ditelindjen
   

 24. #24
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,701
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4456
  Urime wxp..
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 25. #25
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,104
  Forca e Rrespektit
  4347
  Urime dabeDHjuekspi.

  Te deshiroj...

  ...vazhdimi dihet, te zakonshmet.
  I walk slowly, but I never walk backward

 26. #26
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,976
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Loyalty Shfaq Poten
  Edhe 100 WXP. :-) sa dite je ne Milano se unė jam jashte deri Nesėr. :-)

  Une der ne fund te ksaj jave jam bujrum
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •