Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 28 nga 28
 1. #1

  Po shkruaj edhe une dicka rreth meje,u pa puna :-)

  Pershendetje edhe nga une BirSelam i nenes !
   

 2. #2
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,105
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shto edhe nai llaf tjeter ....
   

 3. #3
  Ne fakt kam ardh me idene te behem pjese e forumit duke lexuar e jo duke fol per veten.

  Te pershendes !
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,988
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11794
  Mire se keni ardhur!!
   

 5. #5
  Sa shume paske shkrujt rreth teje.
  Mireserrini! Qendrim te kendshem!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,105
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga BirSelman Shfaq Poten
  Ne fakt kam ardh me idene te behem pjese e forumit duke lexuar e jo duke fol per veten.

  Te pershendes !
  Epo mireardhsh dhe hajde bejme nje perqafim ne grup.....
   

 7. #7
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,335
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Mirėsevjen bir.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 8. #8
  Flm Vvetoni!
   

 9. #9
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,440
  Forca e Rrespektit
  886
  Mire se erdhe ne forum
   

 10. #10
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,517
  Forca e Rrespektit
  515
  Welcome dhe qendrofsh sa te te doje qejfi.
   

 11. #11
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,430
  Forca e Rrespektit
  2173
  Kjo eshte prsh e dyte publike qe ben .. lool

  Megjithate desha te te pyes ... se : C'fare kuptimi ka emri i jot ? Ta quajne babain Selman, apo c'fare ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,018
  Forca e Rrespektit
  3384
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kjo eshte prsh e dyte publike qe ben .. lool

  Megjithate desha te te pyes ... se : C'fare kuptimi ka emri i jot ? Ta quajne babain Selman, apo c'fare ?
  Po e para kush ishte?
  Aut krejt skam kap gje une kush eshte ky


  Tema: mos na lodhni tju urojme dy here mireseardhjen
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 13. #13
  Te mos lodheni kot me ide konspiracioni , forumi ka shume anetar dhe pseudonimet me te shumta jane te zene, sa per pjesen e emrit eshte ne nje pjese filmi qe me ka pelqyer...
   

 14. #14
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,980
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Mire se vjen ne forum, uroj tja kalosh sa me mire
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,105
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga BirSelman Shfaq Poten
  Te mos lodheni kot me ide konspiracioni , forumi ka shume anetar dhe pseudonimet me te shumta jane te zene, sa per pjesen e emrit eshte ne nje pjese filmi qe me ka pelqyer...
  Eshte shprehje mesa di une , Bir Selman i nenes c'te qaj me pare?

  Une si i ri qe je dua te te bej nje pyetje- Ke qene me heret ketu??
   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,671
  Forca e Rrespektit
  11371
  Si e kam Selmanin?
  Qahet keshtu, ankohet? Apo mbahet si burre i forte.

  Tung e ki.

  Me respekt nga Qendrimi Boss ��
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,430
  Forca e Rrespektit
  2173
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Po e para kush ishte?
  Aut krejt skam kap gje une kush eshte ky


  Tema: mos na lodhni tju urojme dy here mireseardhjen
  Eshte anetar i vjeter ... i cili perdor maska te shumefishta, per arsye te semundjes. lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,195
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga BirSelman Shfaq Poten
  Ne fakt kam ardh me idene te behem pjese e forumit duke lexuar e jo duke fol per veten.

  Te pershendes !
  E si ti bejm thashethemet ne pastaj?

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,671
  Forca e Rrespektit
  11371
  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  E si ti bejm thashethemet ne pastaj?
  Me uzo e kikirike
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #20
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  397
  Mire se vjen bir, shpresoj qe te jesh sa me aktiv ne forum.
   

 21. #21
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,155
  Forca e Rrespektit
  1500

  mir se vjen djal Selmani…...

  ky forumi eshte i gjere…… teper i gjere…. Info sa dush.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 22. #22
  Flm Violeta, kenaqesia eshte e imja qe lexoj njerez me inteligjenc te kalibrit te larte ketu ne forum.
   

 23. #23
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  468
  Forca e Rrespektit
  278
  Mir e bere mor bir D

  Pac kemben e mbare..
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,105
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ku i gjen keto nofka o Astra.....hajt ishalla ze karar kete rradhe
   

 25. #25
  Nese e kerkon ne google do shohesh ka nje domethenie me pasionin tim
   

 26. #26
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,155
  Forca e Rrespektit
  1500
  Citim Origjinale Postuar nga ASTRA Shfaq Poten
  Flm Violeta, kenaqesia eshte e imja qe lexoj njerez me inteligjenc te kalibrit te larte ketu ne forum.
  Faleminderit shum Astra.

  // gjithqka qė kemi i takon All-llahut, Krijuesit te gjithesise.
  Prej Tij kemi cdo gje te huazuar dhe normal se kur vdesim, ia dorezojmė te gjitha Atij. //  po mos lavdo ne publik, sepse thonė:

  Kur te jesh mir, do te kesh miq te rrejshem dhe armiq tė vertet.
  hahah
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #27
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,155
  Forca e Rrespektit
  1500

  poashtu e gezofsh Nicknamen e ri, te zgjedhur......


  Tung… Te pershendes…….
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 28. #28
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,105
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kesaj i thone tallje mendere me paramendim...ncncncnnc
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •