Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 12 nga 12
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,472
  Forca e Rrespektit
  100

  lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot

  lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,825
  Forca e Rrespektit
  966
  Citim Origjinale Postuar nga legjenda Shfaq Poten
  lamtumire forumivirtual.com legjenda neser iki per gjermani me nuk dot hi forum per pese muaj nuk do jem ketu aktive ne forum perse iki gjermani per pune
  Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe nė Afrikė kanė internet, e ti nė Gjermani.
  Po nejse, inshallah gjen punė, se pėr azil as mos ia mėsyj...
  Edhe iki baushtellave se osht rond, kshyr naj zyre a informatikė pak si ma let...
  Hajde rrugė tė mbarė e a ndjefsha t'mirėn!!!
  Sikur njeriu tė kishte prejardhje nga majmuni, sot majmunėt nuk do tė ekzistonin!!!
  Ēka thyhet, vetėm flaka e ngjet!
  Para se tė merresh me mjekrrėn e tjetėrkujt mendo sė pari sa libra ke lexuar !

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  37,764
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11641
  Lamtumire Legjend.
  Na shkruaj dhe prej Gjermanie.
   

 4. #4
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  39
  Postime
  17,630
  Forca e Rrespektit
  8302
  Legjend te fala gjurmankave
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  8,863
  Forca e Rrespektit
  4519
  Befsh leke,euro sa me shume.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,185
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2364
  Veē thash tė tregoj qė Gili ka thanė se dielli edhe pa ty lind e pėrendon.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 7. #7
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  11,432
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  806
  Legjend kalofsh mir .
   

 8. #8
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,778
  Forca e Rrespektit
  1437
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Veē thash tė tregoj qė Gili ka thanė se dielli edhe pa ty lind e pėrendon.
  mendove kete???

  Heren e fundit u redaktua nga Violetta; 1 Javė mė Parė ne 18:16.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #9
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  6,778
  Forca e Rrespektit
  1437
  Citim Origjinale Postuar nga ricky_ch Shfaq Poten
  Po ja nxjerr bishtin edhe ti: po sot edhe nė Afrikė kanė internet, e ti nė Gjermani.

  edhe une mendoj se skemi nevoje informimi per cdo levizje…. Internet ka kudo pra…


  (( -megjithate ka ca gjera qe as me interesojn t`i di...………….. ))
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,000
  Forca e Rrespektit
  2106
  Rruge te mbare legjenda...
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  4,984
  Forca e Rrespektit
  382
  Mbare o boss, e befsh sa me shume euro qe te blesh forumin e te behesh cte doje qejfi pastaj...
   

 12. #12
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  242
  Forca e Rrespektit
  397
  Humbje e madhe per forumin, kalofsh bukur legjend dhe arritsh qellimin tuaj.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •