Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 1 nga 1
 1. #1
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,326
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  "Kallet" nusja nė njė dasmė kosovare, videoja shpėrndahet gjithandej

  Njė video qė po qarkullon nė rrjetet sociale shfaq njė nuse duke marrė flakė.

  Gjatė ceremonisė martesore, ndodhin shumė gjėra, por rrallė shohim nuse qė marrin flakė.
  E kjo ka ndodhur nė njė dasmė kosovare.
  Nė hyrjen e nuses me dhėndrrin, nė njė moment, zjarri kaplon fustanin e saj.
  Megjithatė, ndėrhyrja e dasmorėve bėn qė zjarri tė ndalet.
  Videoja ėshtė ngarkuar dhe shpėrndarė gjithandej nė rrjetet sociale.
  Lexo mė shumė nė: 'Kallet' nusja ne nje dasme kosovare, videoja shperndahet gjithandej - GazetaExpress
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 13-08-2018 ne 13:29. Arsyja: Rregullova linkun
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •