Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070

  Loje me art...nje piktor-nje pikture!

  Me kete teme qe shpresoj te ju pelqeje do zbavitemi dhe do njihemi me piktor te ndryshem shqiptare apo te huaj, klasik apo modern..
  ideja eshte qe cdo postues te vendos nje emer piktori dhe postuesi i meposhtem te
  sjelle nje pikture te atij piktori.
  mendoj qe do na shtoje njohurite do na prezantohen piktura te ndryshme qe nuk njihnim.


  monet

  quadri-pił-famosi-di-monet-donna-con-il-parasole.jpg

  per pasardhesin


  Francisco Goya.....
  Heren e fundit u redaktua nga Monique; 02-10-2018 ne 17:47.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 2. #2
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  Me kete teme qe shpresoj te ju pelqeje do zbavitemi dhe do njihemi me piktor te ndryshem shqiptare apo te huaj, klasik apo modern..
  ideja eshte qe cdo postues te vendos nje emer piktori dhe postuesi i meposhtem te
  sjelle nje pikture te atij piktori.
  mendoj qe do na shtoje njohurite do na prezantohen piktura te ndryshme qe nuk njihnim.


  monet

  quadri-pił-famosi-di-monet-donna-con-il-parasole.jpg

  per pasardhesin


  Francisco Goya.....
  nuk shfaqet imazhi

 3. #3
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Poshnjari Shfaq Poten
  nuk shfaqet imazhi
  monet
  Monet.012.sonnenschirm.jpg

  F.goya
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 4. #4
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  278
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •