Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 20 nga 20
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489

  Ēka ki mu ba kur tė rritesh?

  Paskan kalu ma tepėr se 2 vjet qė unė nuk kam hap temė nė forum, e po shpresoj qė kjo temė nuk ėshtė "rrah" nė diskutim. Ajo qė po du me diskutu nė ketė temė ka tė bėjė me faktin se kur keni qenė fėmijė, cila ka qenė ėndrra juaj, ēfarė profesioni keni pas dėshirė me pas? A ka qenė njė dėshirė e vazhdueshme apo ajo ka ndryshuar me kohė. A e keni arritur profesionin qė keni dashur nė jetė? Si do tė ju pėrgjigjeshit sot pyetjes sė dikujt drejtuar juve, ēka ki me u ba kur tė rritėsh?

  Diskutim tė amel
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Endrra ime ne sirtar

  ...var
   

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qenie njerzore,humane dhe largpamse ne ndjesi shpirti.
   

 4. #4
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,632
  Forca e Rrespektit
  3469
  Kur isha 5 vjet, thoja do behem hoxhe dhe futboller :v lool Kete mbaj mend edhe sot
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 5. #5
  Une kam dash mesuese (nfillore) ntetvjecare mjeke ndersa ne tmesme teologe. Sot jam arkitekte edhe pak piktore edhe pak shkruse vargjesh.

  Kur tbehem hala me e madhe dua tbehem Mesuese ama nga msuset qe japin msim nfakultet se arkiteture nuk msohet n'cikel ma tulet se ai i Nalti.
  Flm e gjithkujt ju realizofshin Andrrat e Medha

  p.s. shkrujta kshu jo letrarshe se sikur u nike me mire
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 6. #6
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ndoshta i takoje gjenerates se ciles rrota e historise ja ka pshurre andrrat.

  Doja te mirresha me shkrime perfundova ne bujqesi. Nga bujqesia perfundova ne mal. Mali ta jep malin e perpak u bera kriminel. Takova nje italiane qe me hapi deren. Permes deres hyra labirintheve te administrates publike. Kur te rritem ndoshta do te perfundoje jurist.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 7. #7
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Une kur te rritem dua te behem e suksesshme dhe e pasur
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Keni parasysh pjesen kur pyesin robte , cpune ben ajo?
  Dhe nje pjese thote : spunon eshte e pasur.
  Une dua te jem kjo pjesa e trete e pasur pra
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #9
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Keni parasysh pjesen kur pyesin robte , cpune ben ajo?
  Dhe nje pjese thote : spunon eshte e pasur.
  Une dua te jem kjo pjesa e trete e pasur pra
  Ani ca gra aty n'fb te worki: Ka kush punon per mu 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Une mendova nje here te merrja nje Sheik por harrova se atje gjerat me divorc sjane njesoj si ne ane te tjera
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #11
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,159
  Forca e Rrespektit
  905
  Kam pas qef te behem mesuese,ose guzhiniere .
  Shpresoj,tė behem guzhiniere.
   

 12. #12
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... i mungo njč "r" fjales sč parč tč temes.


  ... sorry per fjalorin
   

 13. #13
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  une kur te rritem shpresoj te marr nje pension.... me keqardhje per to por shpresoj te egzistojne akoma vende me tvsh( iva) te ulet e te trasferohem aty duke perfituar edhe nga ai fiskalitet e jetese...te jet dicka bregdetare ku te numeroj valet ne breg deti e ulur ne nje dondola me nje liber ne dore e nese do egzagheroja enderren time diku ne horizont apo ne rrethane te ishte edhe "marinari" qe kishte guximin te behej pjese e asaj enderre duke lundruar ne valet e trazuara te detit tim ........
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 14-09-2018 ne 19:20.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,945
  Forca e Rrespektit
  1058
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  une kur te rritem shpresoj te marr nje pensionin me keqardhje per to por shpresoj te egzistojne akoma vende me tvsh( iva) te ulet e te trasferohem aty duke perfituar edhe nga ai fiskalitet e jetese...te jet dicka bregdetare ku te numeroj valet ne breg deti e ulur ne nje dondola me nje liber ne dore e nese do egzagheroja enderren time diku ne horizont apo ne rrethane te ishte edhe "marinari" qe kishte guximin te behej pjese e asaj enderre duke lundruar ne valet e trazuara te detit tim ........
  Hahaha, ,mė kėpute sė qeshuri: pyetja ishte kur tė rritesh e jo kur tė plakesh!

  Sa i pėrket mua.., ēao dėshirė mė tė mirėn ia kam lėne tė rinjve, inshallah Zoti i mbron prej ēdo
  te keqe...!!! ia plotėsoftė ēdo dėshirėØ!!!
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 15. #15
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga ricky_ch Shfaq Poten
  Hahaha, ,mė kėpute sė qeshuri: pyetja ishte kur tė rritesh e jo kur tė plakesh!

  Sa i pėrket mua.., ēao dėshirė mė tė mirėn ia kam lėne tė rinjve, inshallah Zoti i mbron prej ēdo
  te keqe...!!! ia plotėsoftė ēdo dėshirėØ!!!
  mos qesh une jam e rritur tashme pres vetem.plakjen me dinjitet!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i ricky_ch
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  4,945
  Forca e Rrespektit
  1058
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  mos qesh une jam e rritur tashme pres vetem.plakjen me dinjitet!
  Gjithashtu moj maxhupe, tė perqafoj shume shumė shumė..... .)

  ...shpresoj tė tė plotėsohen ėnderrat ...... : )
  Heren e fundit u redaktua nga ricky_ch; 14-09-2018 ne 20:03.
  Ah s'ikur bukuria tė simbolizonte menēurinė?!?!
  Prindėrit janė tė bezdisshėm nga se janė tė programuarė si tė tillė: dashuri e pa fund!
  Pėr t'i kuptuarė prindėrit, sė pari duhesh kuptuarė jetėn !

 17. #17
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,155
  Forca e Rrespektit
  5070
  o richy maxhup ne quajme nje rrace qe ka origjinen rom ose egjiptjane ( se di mire) nuk jam nga ajo origjine jam dema baba dem shqiptare
  flm per perqafimin dhe urimin.
  tu plotesofshin edhe ty jarabi
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #18
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,738
  Forca e Rrespektit
  2297
  Paska filluar edhe hapja e temave me dialekte , tashme ?

  Ne lidhje me temen ... sec kam nje terheqje ne lidhje me Agrikulturen per momentin , it's very interesting and it connects you with beauty of nature.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #19
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  Futbollist ! E kurr su bana !!
  Per mu asgja ska rendesi ne kete jete cfaredo qe te jesh . Veq te jesh rob i Zotit i vertet . Kjo e bene dallimin e te qenurit ne kete jete .
  87654321

 20. #20
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,840
  Forca e Rrespektit
  3405
  Mendova se edhe ti Cen kishe dashur me u bere hoxhe,u "zhgenjeva" disi

  Futbolli pasioni im me i madh,por s'me lane,me arsyetimin se s'te con askund,vetem humb kohe


  🦂  🐾

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •