Njė vizitė nė Manastirin e Shėn Naumit

Screenshot_1-1.jpg

Vetėm pak minuta larg qytetit tė Pogradecit ndodhet njė nga Manastiret mė tė mėdha tė Ballkanit dhe tė Europės. Manastiri i Shėn Naumit.


Me njė arkitekturė tė veēantė ai ka qėnė dhe vazhdon tė ngelet njė ndėr vendet mė tė vizituara nė Maqedoni.

Stafi i “Nė Shtėpinė Tonė” ka shkuar dhe ka bėrė njė reportazh mbi manastirin. Pėr mė shumė ndiqni mė poshtė videon e plotė.Top Channel