Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021
Duke shikuar rezultatet 601 ne 603 nga 603
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,310
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #601
  fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  15
  Forca e Rrespektit
  0
  E c'te vuajtur thuaj mi korbe.. Imagjino as ilacet s'me bejne efekt..

  Te pelqen te rrish vetem?
   

 3. #602
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,188
  Forca e Rrespektit
  3385
  Ndonjehere.
  E pive kafene e mengjesit?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 4. #603
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  478
  Forca e Rrespektit
  134
  Rruges per atje jam.

  Administrate apo privat?
   

Faqja 21 nga 21 I parėI parė ... 1112131415161718192021

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •