Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 7 nga 7
 1. #1
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  230
  Forca e Rrespektit
  105

  Patate me ajke ne furre

   

 2. #2
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,142
  Forca e Rrespektit
  4347
  Ke fillu me ia marr doren netflix.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #3
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i netflix
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Mosha
  28
  Postime
  230
  Forca e Rrespektit
  105
  Aver koha pe bėjke t'veten
   

 4. #4

 5. #5
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,200
  Forca e Rrespektit
  3385
  Une patatet i dua te skuqura
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 6. #6
  ◕‿◕ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  511
  Forca e Rrespektit
  196
  Ca eshte ajka?
   

 7. #7
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,526
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ja i gjo qe e mesova...ate djathin sia kisha hedh naihere...

  Eshte e thjeshte si gje, dhe e shijshme....
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •