Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 11 nga 17 I parėI parė ... 234567891011121314151617 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 301 ne 330 nga 481
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,201
  Forca e Rrespektit
  2608

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #301
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  459
  Forca e Rrespektit
  167
  outside of Tirana

  happy new year

  see u in 2019 651111111111111111111111111584891.jpg
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 3. #302
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Flm Artini : )

  Po me vjen pak per te qeshur me k’te punen e celesit ... .......sepse kam menduar te njenten gje kur kam pare celesat e tua dhe nderkohe qe folem per flamurin, vura re me vemendje edhe k’te punen e celesave qe me ngjane njelloj. Desha te te pyes, por mendova se mos te bezdis edhe e lashe fare. : p

  Une I kam Yale ... e ti ?
  I kemi njėsoj edhe ēelėsat...

  Unė tani po dal tė blej kafe, se mė ka mbaruar.
  Kėtė xhupin e bleva para ca ditėsh... mė pėlqen se ėshtė shumė i lehtė, por dhe tė mban ngrohtė...

   

 4. #303
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Wow... this is crazy . Te jete tjetri ne anen tjeter te botes , e te kemi rastesisht kaq shume gjera te perbashketa : )

  Ta gezosh xhupin , te rrinka fiks dhe ngjyre e bukur per meshkuj , ke shije dhe stil Artini... : )

  Ps... Edhe une nuk i duroj dot xhupat e rende . : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #304
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kshu per momentin... me pjs ( shorts ) , rehat si neper shtepi.

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #305
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kshu per momentin... me pjs ( shorts ) , rehat si neper shtepi.

  Marshallah ballkon
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 7. #306
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Marshallah ballkon
  Aty syte direkt.. loool

  Ndonje koment per veshjen nuk ke ? : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #307
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  outside of Tirana

  happy new year

  see u in 2019 651111111111111111111111111584891.jpg
  Ku eshte ky vendi frozen ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 9. #308
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Aty syte direkt.. loool

  Ndonje koment per veshjen nuk ke ? : p
  Normal , e kam thene gjithmone , ke gjoks te bukur !
  Ska fjale ti pershkruash gjithmone ato qe sheh
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 10. #309
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Normal , e kam thene gjithmone , ke gjoks te bukur !
  Ska fjale ti pershkruash gjithmone ato qe sheh
  Me sa kam vene re .... ti nuk merr vesh ne pergjithesi nga copat, ngjyrat e modelet..prandaj nuk ke edhe komente ne fjale : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #310
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Me sa kam vene re .... ti nuk merr vesh ne pergjithesi nga copat, ngjyrat e modelet..prandaj nuk ke edhe komente ne fjale : p
  Epoo nuk kam punuar ne kombinat tekstilesh une te keqen
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 12. #311
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Delirium Shfaq Poten
  Epoo nuk kam punuar ne kombinat tekstilesh une te keqen
  Pak me tutje ... tek thertorja e mishit : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #312
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,780
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Pak me tutje ... tek thertorja e mishit : p
  ncuq , as kasap nuk jam
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 14. #313
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  K’te fustanin sonte... with sparkly silver heels .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #314
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,167
  Forca e Rrespektit
  905

  Fotoja eshte bere para disa oresh.
   

 16. #315
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  Jam veshur si babagjyshi i Vitit tė Ri, meqė po shpėrndaj ca dhurata.
  Ashtu siē premtova, i solla edhe Zanės njė dhuratė...  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 2 Jave Me Pare ne 01:27.
   

 17. #316
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Awwww .....Artini flm . E mbajte fjalen : )

  Ps.. Me pjs.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #317
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,685
  Forca e Rrespektit
  4531
  Pas feste.

  Njikshu
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 19. #318
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Bukur Passion , dhe gezuar per shume vjet .

  Ps... Meqe e hape temen i pari per vitin ne vazhdim, te takon qe te behesh pjesemarres rregullisht ne k’te teme. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #319
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,312
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ishtuu..ala...brrrrr ftohte sot,dhe pse ka dal i diell dashuri i teri eshte.)

  IMG_20190104_092237~2.jpg

 21. #320
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Sot tani... k’te minin me k’te golfin, dhe nje pallto lart .
  Ps...I thought the skirt might not fit me , as it’s size 8 ... but it did , perfect . Sometimes the way u feel to the way u look , it contradicts. Lool

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #321
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
   

 23. #322
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Qenke kombinuar me Nevin ... Artini , nice : p

  Ps ... ta ble edhe une nje nga ky shkopi mo , ke me sygjeron?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #323
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,029
  Forca e Rrespektit
  472
  Nuk ka rėndėsi, vetėm tė jetė i vogėl, qė hapet e mbyllet, e mund tė mbahet nė xhep.
  Unė kisha njė, qė e kisha blerė vite mė parė, po s'e kisha pėrdorur.
   

 25. #324
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,844
  Forca e Rrespektit
  3405


  🦂  🐾

 26. #325
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,312
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Epo shyqyr qe vure dhe ti i foto!
  ajt e thyve akullin tashme. ahahahahahha
  bukur!

 27. #326
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  747
  Forca e Rrespektit
  54
  Une me tuta gri si per ne shtepi!
   

 28. #327
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,685
  Forca e Rrespektit
  4531
  -------------- kemishe .
  Attached Images Attached Images
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 29. #328
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,771
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 30. #329
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,768
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kshu per momentin... rehat si neper shtepi . : p

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #330
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  86
  Forca e Rrespektit
  51
  Po i hudhja i sy ksaj temes duke pire kafene tani ne mengjes.

  U habita me fotot profesionale te disa anetareve, po mendoja iher mos valle mbajne Fadil Berishen nga mbrapa ti ndjeki rrugeve e tu bej foto aq te bukura?
   

Faqja 11 nga 17 I parėI parė ... 234567891011121314151617 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 3 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 3 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •