Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213
Duke shikuar rezultatet 361 ne 381 nga 381
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #361
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Zana!
  Kam heq xhupin e zi.

  E shallin njekohesisht.
  Shyqyr qe e solle nje ti ... : )

  Jane atlete apo tip kepucesh ato qe ke veshur?

  Ps... Kshu per momentin, rehat si neper shtepi .

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #362
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,993
  Forca e Rrespektit
  471
  Zanė, kėtė herė nuk mė pėlqen vetėm veshja, por dhe qėndrimi qė ke marrė. Je pėrkulur pak majtas, ndėrsa beli tė ėshtė harkuar, e qė andej vjen njė dritė qė tė verbon...
  Mė pėlqejnė gjithashtu edhe ngjyrat, janė nė nuancėn e sė verdhės, e mė duket sikur e gjithė fotoja ėshtė e pėrlyer me mjaltė.

  Unė pėr momentin kam veshur njė triko gri dhe pantallona gri.
   

 4. #363
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Flm Artini , eshte ngjyra e guzhines kjo , meqe permende edhe mjaltin : p

  Qenkemi kombinuar rastesisht bashke me grine, sonte ....Nice Nice : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #364
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,993
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten

  Ps... Kshu per momentin, rehat si neper shtepi .

   

 6. #365
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Ermmmm Artini , shpatullat marshalla , nuk te kam pare ndonjehere kaq te plote : p

  E bukur kjo pulovra per meshkuj , te rrinka fiks : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #366
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  148989478974145645845.jpg.........................
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 8. #367
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,798
  Forca e Rrespektit
  3405
  Me habisin keto gocat qe u rrine lekura zeze ne mes te Dimrit


  🦂  🐾

 9. #368
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  64
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Me habisin keto gocat qe u rrine lekura zeze ne mes te Dimrit
  Serverat e Zuckenbergut jane waterproof dhe me temp konstante 35 grade. Ndaj edhe fotove ne facebook e instagram nuk i del kurre ngjyra.
  Ka ikur koha e aparateve me film kodak. Azhornohu icik.
  Heren e fundit u redaktua nga Imp4cT; 1 Ditė mė Parė ne 14:39.
   

 10. #369
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Me habisin keto gocat qe u rrine lekura zeze ne mes te Dimrit
  Kjo sepse Nuk ja ke idene , jo qe eshte e pamundur. Lool

  E para mund te besh nje fluturim e te marresh ngjyre edhe ne mes te dimrit, pastaj kemi sunbeds , fake tans dhe gradual tans .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #370
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Abis ka lekura qe kane pigment dhe i mbane gjate ne kohe...ose kur jane esmere, ose kur jane race tjeter etj etj....

  Ti shijo, mos kerko kaq shume nga jeta...tek e fundit , e bukura si do te jete ta knoq synin
   

 12. #371
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,798
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kjo sepse Nuk ja ke idene , jo qe eshte e pamundur. Lool

  E para mund te besh nje fluturim e te marresh ngjyre edhe ne mes te dimrit, pastaj kemi sunbeds , fake tans dhe gradual tans .
  Ty te lumte qe ta mbane xhepi te fluturosh neper vendet e ngrohta vetem per te marre ngjyre


  🦂  🐾

 13. #372
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nuk eshte vetem per ngjyre, po nejse.. se u konsumuam me budalliqe te tilla . Lool

  Ps .. sot /tani

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #373
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,205
  Forca e Rrespektit
  551
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Abis ka lekura qe kane pigment dhe i mbane gjate ne kohe...ose kur jane esmere, ose kur jane race tjeter etj etj....

  Ti shijo, mos kerko kaq shume nga jeta...tek e fundit , e bukura si do te jete ta knoq synin
  Mua me rrin ngjyra shum sepse nuk lahem shpesh :p
  Provo dhe ti Abis

  Ti ca kishe Veshur Monique?
   

 15. #374
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Mua me rrin ngjyra shum sepse nuk lahem shpesh :p
  Provo dhe ti Abis

  Ti ca kishe Veshur Monique?
  Gollomesh me duar ne xhepa

  jam ne sauna mi
   

 16. #375
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,205
  Forca e Rrespektit
  551
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Gollomesh me duar ne xhepa

  jam ne sauna mi
  Na sill ndonje kembe qe te besoj
   

 17. #376
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Daisy Shfaq Poten
  Na sill ndonje kembe qe te besoj
  Jo se me thone po shet pordhe
  Dhe ti e di , une dhe mendjemadhesia jemi drite jete larg
   

 18. #377
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,205
  Forca e Rrespektit
  551
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Jo se me thone po shet pordhe
  Dhe ti e di , une dhe mendjemadhesia jemi drite jete larg
  Une e di qe nuk je
  Kujt po i behet vone per boten:p

  Btw kete pikturen qe ke ne avatar kush e ka bere?
   

 19. #378
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  O.G thote aty, kur ta gjej do ta prezantoj, ikim e ne bejme nga nje pikcerr si thua?
   

 20. #379
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Daisy
  Antarėsuar nė
  Feb 2017
  Postime
  1,205
  Forca e Rrespektit
  551
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  O.G thote aty, kur ta gjej do ta prezantoj, ikim e ne bejme nga nje pikcerr si thua?
  O.G me paska pikturuar mua
  Sikur po shof veten ne pasqyre
   

 21. #380
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,631
  Forca e Rrespektit
  2297
  Hyra te shikoj ndonje veshje.... por aha , te zakonshmet: Dhelpra dhe bishti loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 22. #381
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,657
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Po buzesh pak aman se se ke me leke, cne je ngrysur aq? :p

  Une per vete me pj's asgje e vecante!
  he me mire ktu me buzeqeshjen?
  IMG_20190115_085337.jpg
   

Faqja 13 nga 13 I parėI parė ... 345678910111213

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 2 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •