Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314
Duke shikuar rezultatet 391 ne 407 nga 407
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #391
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  hahahahahaha he pra kush???
  Me rente pika qe se hoqe e se hoqe kete fiksim......do i shkruj vetem per ty ta dish, e do i them aman se plasi lumadhi ecccccc
  Une po cuditem si nuk e ke bere deri me tani... lanet..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 3. #392
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  he me mire ktu me buzeqeshjen?
  Bashkangjitje 34407
  Ufffaaa ku e ke buzeqeshjen se vura e syzet e se pash
  Provo dhe nje here!
   

 4. #393
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Kam vesh buzeqeshjen, konfidencen, lumturine
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 5. #394
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,654
  Forca e Rrespektit
  2297
  Na shkrite me fjale, se fytyrat ju kane ngrire ... loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #395
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ishtuu isha vesh sot,plus xhup kuptohet.:p

  IMG_20190116_190316~2.jpg

 7. #396
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Breke kanatiere e xhup..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 8. #397
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,005
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  Bashkangjitje 34428.........................

  Frozen, e bukur veshja, por videoja me poshte tregon se kjo eshte
  nje serbe qe quhet Tamara Kalinic, e leviz me valixhe neper aeroporte...
  Veshja qe ke sjellė shihet tek minuta 10:30.
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 8 Ore me Pare ne 00:13.
   

 9. #398
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,654
  Forca e Rrespektit
  2297
  Eeeee ? C'fare po ndodh , Artini ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #399
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,005
  Forca e Rrespektit
  472
  Asgje Zane, mė pėlqeu veshja me sipėr... :p
  Ēfarė ke veshur ti nė kėto momente?

  Unė njė bluzė tė kuqe, e tuta blu....
   

 11. #400
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,654
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Asgje Zane, mė pėlqeu veshja me sipėr... :p
  Ēfarė ke veshur ti nė kėto momente?

  Unė njė bluzė tė kuqe, e tuta blu....
  K’to anetaret e rinj e ca koka te tjera , jane vertet te neveritshem , vidh k’tej vidh andej, regjistrohen me accounts te shumefishte... aaa yack, njerez te deshperuar per five seconds virtual fame . Disgusting ppl .

  Ps...With pjs Artini, qe mezi I kapka fotua si komplet as they look all in one . : p

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #401
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Frozen, e bukur veshja, por videoja me poshte tregon se kjo eshte
  nje serbe qe quhet Tamara Kalinic, e leviz me valixhe neper aeroporte...
  Veshja qe ke sjellė shihet tek minuta 10:30.
  Une e dija,thjeshte s'kisha prova


  🦂  🐾

 13. #402
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Mire mire mos e beni thema,kaq "zhurem",kjo teme eshte te vendosim foto se si jemi veshur ne.
  Ato mund te jene foto tonat,ose ilustrative se si ne afersisht jemi veshur.

  Kjo nuk eshte tema me "FOTOT E ANTARVE.
  Atje po qe duhet te jene fotot tona ose mos te vendosim fare.

 14. #403
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,654
  Forca e Rrespektit
  2297
  Eshte ndryshe te sjellesh foto illustruese , e ndryshe te thuash ... kshu jam veshur une e kjo jam une. Anetarja ne fjale eshte pyetur disa here dhe ka insintuar qe jane foto te sajat.

  Por k’tu Nuk Nuk ka me rendesi , se si me foto si pa foto ... si ta ushqesh , pranosh e mos te te beje pershtypje... jane bere nje brume . E keni qelbur

  Ti e kishe te tufes, kshuqe nuk ka se perse te te beje pershtypje.... e del edhe me parulla te tilla , ne vend qe ta kritikosh.

  Ps... Une Nuk isha taman e sigurte , ama ishte e theksuar qe struktura ndryshonte drastike nga foto ne foto.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #404
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Mire mire mos e beni thema,kaq "zhurem",kjo teme eshte te vendosim foto se si jemi veshur ne.
  Ato mund te jene foto tonat,ose ilustrative se si ne afersisht jemi veshur.

  Kjo nuk eshte tema me "FOTOT E ANTARVE.
  Atje po qe duhet te jene fotot tona ose mos te vendosim fare.
  Nevi,fotove ilustrative s'ke perse ja pret koken,silli ashtu sic jane dhe kuptohen qe jane ilustrative


  🦂  🐾

 16. #405
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Zana une nuk jam ketu te bej moralin apo kritiken askujt.
  Dhe jo nuk eshte ceshtje tufe,thjesht mua nuk me takon te gjykoj askend pervec vetes.
  Por dhe te marrim shpaten e te dalim ne dule me lufte,mendoj qe nuk eshte forma e duhur per te dhene mesazhin e duhur.
  Une e keti mendimi jam.
  Dhe mendoj dhe besoj qe eshte e drejta e cdo antari te ndertoj "vetveten" ne nje format si ajo/ai e mendon.
  Ne sjemi askushi ti diktojme hapat.

 17. #406
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,654
  Forca e Rrespektit
  2297
  Shoqerise Shqiptare ne pergjithesi i mungon sinqeriteti ... duke te perfshire edhe ty.

  Ne nuk jemi askushi, nese nuk je askushi shko vazhdo e mos u merr me k'te pune, e as mos ma zer emrin me goje ...... meqe te duket normale, ndersa te tjeret leri te shprehen lirshem.

  Fakti qe ty nuk te ben pershtypje apo te duket normale, nuk te ben me te mire. Ndersa pala e tjeter , te pakten e shikojne dhe e shprehin si shqetesim nje deshperim virtual te tille .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #407
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,005
  Forca e Rrespektit
  472
  Po te hyni te profili i Tamares ne Insta, do te shihni e kuptoni shume gjera aty.
  Tamara nuk eshte vetem te kjo teme, por ne te gjitha temat ku shkruan frozen.
  Pse i dilet ne mbrojtje diēkaje qe duket kaq hapur? A mos ju djeg diēka ne lidhje me keto profilet false e te shumefishta?
   

Faqja 14 nga 14 I parėI parė ... 4567891011121314

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 7 vizitor duke lexuar kete teme. (3 anetare dhe 4 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •