Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415
Duke shikuar rezultatet 421 ne 430 nga 430
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,188
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #421
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,765
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Na e thyve qafen moj Lega...

  meqe ra fjala je per ndonje drink sot se po me pelqeke.
  Haha ne fakt per drink e kam lene me shoqen sot...ne pritje sa te kalojne minutat
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 3. #422
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Haha ne fakt per drink e kam lene me shoqen sot...ne pritje sa te kalojne minutat
  Epo i doli risku edhe Passionit pse nuk thua...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #423
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Bie ndesh me ligjet e parimin e nje forumi demokratik.

  Do therras pretedentet tua.
  Leri ato te gatuajne e bejne punet e shtepise se kena oren e ngacmimeve tani.
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 5. #424
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,765
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Epo i doli risku edhe Passionit pse nuk thua...
  Passioni nuk shprehu interes ndaj shoqes
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 6. #425
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,644
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Passioni nuk shprehu interes ndaj shoqes
  Mos e lexo te paudhin.

  E ka nga Qelozia
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 7. #426
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Passioni nuk shprehu interes ndaj shoqes
  Pse ore Passion une do i qeras te dyja keto, hic shok i mire ne situata te tilla nuk je... shpejt shprehu se na dogje....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 8. #427
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Mos e lexo te paudhin.

  E ka nga Qelozia
  Jo ore e kam ngaqe nuk me suporton..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 9. #428
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Kjo sheqerja legalizume qeka miss forumi.
   

 10. #429
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,765
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  Kjo sheqerja legalizume qeka miss forumi.
  Heren tjeter duhet te mos harroj te nxjerr dhe kuroren ne foto
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 11. #430
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  73
  Forca e Rrespektit
  51
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Heren tjeter duhet te mos harroj te nxjerr dhe kuroren ne foto
  Jo se ngjan si OTR ashtu, je mire pa kurore.
   

Faqja 15 nga 15 I parėI parė ... 56789101112131415

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (1 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •