Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617
Duke shikuar rezultatet 481 ne 484 nga 484
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,209
  Forca e Rrespektit
  2608

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #481
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,802
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Je e shameee po se solle kemishen bashke me leopardat. ahhahahahahaha
  Une se di ca jane...ti thu te kam shajt
   

 3. #482
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,802
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 4. #483
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Zambaku
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Postime
  402
  Forca e Rrespektit
  16
  Kam veshur petkun e forumit ngaqe po shkruaj qe ne mengjes
  Njeriu ndjehet i frikėsuar vetėm nėse nuk ėshtė nė harmoni me veten

 5. #484
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  476
  Forca e Rrespektit
  168
  5415444415241514554.jpg65415645555555415666.jpg....................................
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 6 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 6 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •