Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 15 I parėI parė 123456789101112131415 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 435
 1. #1
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,189
  Forca e Rrespektit
  2593

  Cfare keni veshur ne kete cast!!

  Kustum me kollare
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 2. #241
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  I kam lene per Vit te ri, Artini : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #242
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,025
  Forca e Rrespektit
  472
  Me sa kuptoj, krishtlindjet nuk i feston, meqė ėshtė njė festė fetare.
  Edhe unė Vitin e Ri festoj mė shumė.
  Unė kam njė uniformė tė kuqe, tė plakut tė Vitit tė Ri, tė cilėn e vesh ēdo vit, nė natėn e ndėrrimit tė viteve dhe sjell thesin me dhurata brenda nė shtėpi.
  Do ta vesh edhe kėtė vit.
  Mund tė vij edhe nga ty, tė tė sjell ndonjė dhuratė...
   

 4. #243
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Me sa kuptoj, krishtlindjet nuk i feston, meqė ėshtė njė festė fetare.
  Edhe unė Vitin e Ri festoj mė shumė.
  Unė kam njė uniformė tė kuqe, tė plakut tė Vitit tė Ri, tė cilėn e vesh ēdo vit, nė natėn e ndėrrimit tė viteve dhe sjell thesin me dhurata brenda nė shtėpi.
  Do ta vesh edhe kėtė vit.
  Mund tė vij edhe nga ty, tė tė sjell ndonjė dhuratė...
  Ha ha ...vitin e ri edhe ne , meqe jemi ateiste : )

  Ps... Babagjyshi I vitit te ri, nese vjen : une dua k’to per dhurate: p

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #244
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,025
  Forca e Rrespektit
  472
  Kėto kisha nė mendje edhe unė, por edhe njė kėmishė nate mbi to, si fustan tė shkurtėr, prej mėndafshi, nė kėtė ngjyrė, me shkėlqim, tė butė e tė lėmuar, nga ato qė tė rrėshqet dora kur i prek!

  Do t'i sjell tė markės tėnde tė preferuar...

  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 3 Jave Me Pare ne 17:55.
   

 6. #245
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,768
  Forca e Rrespektit
  8342
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 7. #246
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Kėto kisha nė mendje edhe unė, por edhe njė kėmishė nate mbi to, si fustan tė shkurtėr, prej mėndafshi, nė kėtė ngjyrė, me shkėlqim, tė butė e tė lėmuar, nga ato qė tė rrėshqet dora kur i prek!

  Do t'i sjell tė markės tėnde tė preferuar...

  Ha ha ... hajde pershkrim hajde, tek po e lexoja mu be mishi me kokrra : p

  Flm Babagjyshi i vitit te ri ... mezi po te pres : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #247
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Every Xmas day it’s of course traditional , pjs day .

  Sot/tani & sleepers .

  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Zane, a bane me vendose filxhanin dej ta pi nje cigare 🤔

  Legally, te kuqen mos e fsheh se te shkon 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 9. #248
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Me fal por nuk te kuptova , kitrra 123 ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #249

 11. #250
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,754
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 12. #251
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,025
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... hajde pershkrim hajde, tek po e lexoja mu be mishi me kokrra : p

  Flm Babagjyshi i vitit te ri ... mezi po te pres : )
  Premtoj qė do ta sjell, natėn e ndėrrimit tė viteve...

  Tani nė kėtė moment jam veshur kėshtu, e me njė palė tuta tė zeza poshtė.
  Nuk ėshtė ndonjė veshje kushedi, po sa pėr tė qėndruar nė temė...

  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 3 Jave Me Pare ne 13:37.
   

 13. #252
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nice Artini... me pelqejne shume fleeces , e kam nje te tille nga North face . : )

  Ps... kshu sot tani , me pelqejne shume k’to xhinset edhe Pse ngjajne pak crazy ama nga afer ngjajne shume sexy, I kam veshur me kepuce me pak take... sepse Nuk desha te ngjaj to dress down per ku jam nisur.

  Mos ma ve shume re kemben e djathte nga e majta, sepse e kam pas thyer bere copash , e kam fjalen tek kyci e poshte ... se e di qe ti I ke syte Shqiponje : p

  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #253
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,025
  Forca e Rrespektit
  472
  Mė pėlqen kjo veshja jote, sidomos pantallonat. Dhe veēantia/bukuria qėndron tek ato ēarjet anash.
  Nė pėrgjithėsi, nuk i pėlqej pantallonat tek femrat, sidomos ato pa forma e pa shije, por kėto janė nga ato qė nuk mund tė kritikohen, e s'mund tė thuash gjė tjetėr, vetėm fjalė tė mira.
  Tė uroj njė ditė tė bukur dhe kalofsh mirė atje, pėr ku je nisur!
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 3 Jave Me Pare ne 15:27.
   

 15. #254
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Me rroba pune por jo serioz..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 16. #255
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Mė pėlqen kjo veshja jote, sidomos pantallonat. Dhe veēantia/bukuria qėndron tek ato ēarjet anash.
  Nė pėrgjithėsi, nuk i pėlqej pantallonat tek femrat, sidomos ato pa forma e pa shije, por kėto janė nga ato qė nuk mund tė kritikohen, e s'mund tė thuash gjė tjetėr, vetėm fjalė tė mira.
  Tė uroj njė ditė tė bukur dhe kalofsh mirė atje, pėr ku je nisur!
  Flm Artini : )

  Ne lidhje me format e shijet , jam dakort me ty ne k'te rast... e prandaj vendosa qe ti vesh te mijat tani heret ..pasi jam e sigurte qe nga pranvera do ti veshi lloj lloj forme. loool


  Ps... Rehat si ne shtepi, me te shkurta.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #256
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Zana mi druq kur skam qene une ketu ke bere namin me foto...

  Sidomos ate me te kuqe qe kishe marre nga interneti me zhartiere ...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 18. #257
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Zana mi druq kur skam qene une ketu ke bere namin me foto...

  Sidomos ate me te kuqe qe kishe marre nga interneti me zhartiere ...
  Ha ha ... thats hot, do ma sjelli dhurate Babagjyshi i vitit te ri , naten e vitit te ri .. ate : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 19. #258
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... thats hot, do ma sjelli dhurate Babagjyshi i vitit te ri , naten e vitit te ri .. ate : p
  e mire do na terboke te nesermen pastaj...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 20. #259
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  e mire do na terboke te nesermen pastaj...
  Ha ha ... be ready and prepared : P
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #260
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,753
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ha ha ... be ready and prepared : P
  Po po do mprehim shpaten....
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #261
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,734
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Po po do mprehim shpaten....
  Ate te Skenderbeut, perndryshe harroje .. ha ha : p
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #262
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,306
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ...ishtu sot.

  FB_IMG_1542727656124.jpg

 24. #263
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Po qe paska femra sexy forumi..
  Beyond the horizon

 25. #264
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Po qe paska femra sexy forumi..
  krejt femra jan normale mik
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 26. #265
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Legjend paske shije te holle...
  Beyond the horizon

 27. #266
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Legjend paske shije te holle...
  jo edhe aq sa mendon mik
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 28. #267
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,025
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Flm Artini : )

  Ne lidhje me format e shijet , jam dakort me ty ne k'te rast... e prandaj vendosa qe ti vesh te mijat tani heret ..pasi jam e sigurte qe nga pranvera do ti veshi lloj lloj forme. loool

  Ps... Rehat si ne shtepi, me te shkurta.
  Zanė, veshjet e tua po sjellin sherr nė forum, por ia vlen sherri pėr veshjet e tua...
  Ēfarė veshe sot?

  Unė sot kisha veshur xhinse tė zeza dhe njė xhup tė zi. Por harrova tė bėja ndonjė foto...
  Mund tė sjell ndonjė me vonė, nga darka...
   

 29. #268
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489


  Kėshtu sonte.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 30. #269
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Uuu cishte kjo?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #270
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Uuu cishte kjo?
  Tė dukem gjė si Zani i forumit? Jo tė lutėm, edhe pse marrė fotografi nga i njėjti burim, unė dalloj nga ajo, mė saktė ai.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

Faqja 9 nga 15 I parėI parė 123456789101112131415 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •